www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Operacija Trijumf
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam baš oduševljena pobednikom. Na tren sam pomislila da će Vukašin da pobedi, jer je evidentno koliko je sreće imao sa nominacijama Smile Ipak, najviše mi se dopala Ana Bebić, nekako mi je kompletna - i glas i stas i scenski nastup, originalna je i pozitivna Wink

No, bez obzira na to ko je pobednik, izdvojiće se kvalitet Wink



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Am, ja inace ne pratim OT, ali drugarica me skroz navukla na Pesmu koju je pevala Ana Bebic * Prezivecu..
pa me zanima cija je to pesma, il je ona napisala...il kako? Laughing Mr. Green Help.

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je njena pjesma, ne znam ko je pisao, ali je njena Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 09, 2009 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E hvala ti Smile

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
War Machine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jan 2009
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 09, 2009 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakva operacija takav i pobednik... Smile
 
nick-o
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2009
Poruke: 113

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

War Machine je napisao/la sledeće:
Kakva operacija takav i pobednik... Smile

E, ovaj komentar mi se zaista svideo...
Mislim, sa moje tacke gledista - evo sta sam primetio...
U finalu - iz svake republike po jedan. (Iz BIH dva, ali jedan iz federacije, a jedan iz RS)
(Sto je sa stanovista profita i logicno - valja obezbediti glasanje sa svih podrucja gledanosti, zar ne...?)
Pobednik je lik iz Federacije, sto ima pokrice ako se zna da je ona mala koja je odatle vec prozvala producentsku kucu da su protiv Bosanaca, jer - sa stanovista profita - valja obezbediti da i u sledecoj sezoni glasaju ljudi iz Bosne... (Uz onu scenu gde ''majka hrabri sina'' Adnana recima - ''ostani znam sta ti pricam ali ti ne mogu sad reci...'', sve postaje prilicno jasno...)

Da se razumemo, uopste nisam nacionalista, i to ce biti jasno ako kazem da je onaj mali iz Hrvatske, Igor, za moj ukus zasluzio da pobedi po bilo kom osnovu - i kao pevac i kao covek...

Ali, ljudi, ako cemo posteno - ko je lik koji ce na neki nacin da predstavlja ove prostore u Universal Music-u...? Covek ciji je najveci domet neka kafana na Ilidzi... (I opet da ne ispadem nacionalista - ona Jasmina koja je ispala pre njega vise je zasluzila da bude u finalu. Ima i nastup i glas...)

Stoga, komentar koji citiram sve je rekao - kakva operacija takav i pobednik... A operacija i nadalje racuna na gledanost i naravno - sms i pozive...
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 12:21 am    Naslov poruke: Adnan - moj je zivot Svicarska Na vrh strane Na dno strane

Adnan - moj je zivot Svicarska



Ovde je mali bas fino otpevao. Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
nick-o
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2009
Poruke: 113

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 12:43 am    Naslov poruke: adnan Na vrh strane Na dno strane

Aham... Wink

adnan


_________________
Pametniji popušta! Kakva žalosna istina koja utemeljuje vladavinu gluposti. - Ebner-Eschenbach
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rekla sam da je lepo otpevao, a uostalom ni drugi nisu bolje prosli na tom testu. Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 05, 2009 12:28 am    Naslov poruke: Nikola - zvao sam je Emili Na vrh strane Na dno strane

Andrea i Nikola - Godinama




Bojan i Nikola - Kao ti



Nikola - zvao sam je Emili



supernajs.
Ljudi, postavljajte nesto, vase favorite, najbolje nastupe, itd, itd.. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Operacija Trijumf Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon