www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Džez
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 10:24 pm    Naslov poruke: Džez Na vrh strane Na dno strane

Jazz je glazbeni stil nastao početkom 20. stoljeća u Sjedinjenim Američkim Državama, te se drži za jedini autohtono američki žanr.

Velikoj popularnosti i univerzalnosti jazz muzike doprinijeli su ne samo heterogeni elementi njenog umjetničkog izraza, nego i sami njeni propagatori..


Da li netko od vas sluša džez? Luis Armstrong? Miles Davis? Charlie Parker? Free džez? Simfo-džez?

ili danas to mnogo mali broj ljudi sluša


 
Macedonik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2008
Poruke: 2

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Jazz Na vrh strane Na dno strane

Zar stvarno niko ne slusa Jazz muziku. Izgleda da su svi za turbo-folk.
Zalosno!!!!!!!
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu svi ima izuzetaka Cool

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokusala sam ali mislim da jos nisam za to, ne mogu da slusam klasicni jazz ali neku mesavinu mogu....

inace imam neke pesme MIles Davis-a, ali nekako...ne lezi mi jos.... Neutral

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 17, 2009 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neeee ne volim!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm, shto bi moja prababa rekla: "Ne zna svinja shta je dinja".

Stvarno ne razumem kako neko ne moze da slusha jazz, soul, blues... da ne pricam da je vecina pesama bila osnova i inspitacija za kasnije "obrade", kako bendova tako i sad' DJeva... Obozavam da slusham zvuk trombona, klarineta, da ne pominjem saxofona... prepustish se i uzivash Cool

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Hmm, shto bi moja prababa rekla: "Ne zna svinja shta je dinja".

Stvarno ne razumem kako neko ne moze da slusha jazz, soul, blues... da ne pricam da je vecina pesama bila osnova i inspitacija za kasnije "obrade", kako bendova tako i sad' DJeva... Obozavam da slusham zvuk trombona, klarineta, da ne pominjem saxofona... prepustish se i uzivash Cool



sad DJeva..... Question Oni su bili prvi uvek u svemu i ostaće... Oni uvode trendove Wink Mr. Green

_________________

 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 4:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volem da slusam jaaaaazzzzzzzz Very Happy

Jedino sto mi nedostaje kada slusam tu vrstu muzike su, sitni sati, prigusena svetla, lepi udobni separe, konobarica elegantno obucena, koja nosi visoke stiklice i zavodi svojim hodom, i normalno (iako ne pusim vise) zadimljena prostorija.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Džez Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon