www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je moguce biti sa covjekom koji je isti kao Vi?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 10, 2008 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno....sa takvim sam već 8 godina... Laughing


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
amarenna
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 10 Mar 2009
Poruke: 2342
Mesto: •● U njegovom srcu ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 4:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam mislila da je to nemoguce..kako se i kaze..suprotnosti se privlace..al s takvim sam 2 god..bas smo slicni skroz Laughing i super mi je s njim

_________________
~..♥ Sebi dozvoli sve...samo jedno ne...da te ima netko tko te ne zasluzuje..♥ ~
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moguce je naravno..
Moj momak i ja smo dosta slicni, i super nam je u vezi..
sad ce skoro godinu dana kako smo skupa jos NIKAD se posvadjali nismo..

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne ja ne bih mogla da budem sa osobom koja je ista kao ja Arrow nikad tako nesto ne bih trpela Laughing Laughing Laughing Salim se hmmm trenutno se super slazem sa osobom koja je rodjena na isti dan kada i ja i koja razmislja na isti nacin, sa kojom mogu da pocnem recenicu a on da zavrsi mislimo o istim stvarima na isti nacin i u isto vreme Embarassed Videcemo Wink Mislim da bih mogla Embarassed

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 11, 2010 6:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boze me sacuvaj i sakloni...pa ja se lakse dogovorim sa drugima nego sa samom sobom Rolling Eyes mogu da zamislim kako bi tek zabavno bilo sa muskom verzijom mene Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 13, 2010 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ništa gore i lošije od onoga koji je totalna suprotnost vama, vjerujte. Bitno je poznavati sebe i bezrezervno voljeti onu drugu stranu. I kada je tako, svejedno nam je da li nam je sličan ili potpuno različit. O tome tada i ne razmišljamo, ja evo i nisam, dok nisam naletjela na ovu temu. Zbog čega bih samu sebe ubjeđivala da onaj ko je sličan meni, ne bi mogao i biti srećan sa mnom. Zaboga, pa ja volim sebe! Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2013 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moguce je, ali bi doslo do ili ubistva ili samoubistva Smile necija krv bi pala...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Ana21xxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 28

Datum registracije: 12 Maj 2016
Poruke: 25

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2016 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Confused Nevolim kad smo isti. Volim avanturu, borbu, neocekivano...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2018 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je moguće, ali treba mnogo ljubavi, poštovanja, tolerancije, opraštanja...jer ako smo slični to znači da griješi kao i mi, da je dobar koliko i mi, da je ovakav ili onakav u pojedinim situacijama, kao i mi ai sve to naravno treba prvo sagledati sa lične strane, pa tek onda izbalansirati i postaviti se onako kako bi mi željeli da se on postavi prema nama. Moguće je, sve je moguće kada su ljudi razumni, jakog karaktera i naravno postojani u svojim dobrim osobinama, dok u lošim treba da posjeduju kontrolu i da ih potisnu koliko je to god moguće

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li je moguce biti sa covjekom koji je isti kao Vi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon