www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vaš muzički sadržaj
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 11, 2009 10:29 pm    Naslov poruke: Vaš muzički sadržaj Na vrh strane Na dno strane

Da vidimo Mr. Green
Nabrojte šta sve slušate od stranih izvodjača, nemojte da vas mrzi, ajde, ajde.


Da vidimo koliko smo slični po tome šta slušamo i kakva nam muzika prija.



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 12, 2009 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok ajmo Laughing

Antoine Clamaran, Cafe del Mar ( cijela kolekcija), Fragma, Freemasons, Shapeshifters, Roger Sancez, Junior Jack, Armand Van Helden, Ian Carey, Narcotic Thrust, Sunfreakz,


Madonna, Savage Garden, Joss Stone, Justin Timberlake, Kylie Minogue, Laura Pausini, Mariah Carey, Room 5, Britney Spears ..

Ima toga još, al ovo je nešto šta baš slušan i šta mi je drago poslušat. Wink
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 12, 2009 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf ovako,ono što najviše slušam je Arrow
Akcent,Britney Spears,Girlicious,Justun Timberlake,Pussycat dolls,Lady Gaga,Akon,Kanye West,Keri Hilson,.Rihanna,Madonna,Basshunter,Beyonce,Chris Brown,Ciara,Dima Bilan,Enrique Iglesias,Flo-rida,Girls Aloud,Ian Carey,Inna,J.Lo,Kat Deluna,Timbaland,Leona Lewis,Christina Aguilera,Nelly Furtado,Ciara,Nicole Scherzinger,T.I,Snoop Dogg,Beyonce,Morandi,...
Wink
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 12, 2009 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, hajde da ja krenem:

Placebo
Snow Patrol
Radioehad
65daysofstatic
Incubus
Nouvelle Vague
Cut Copy
Explosions in the sky
Coldplay
Feist
Moloko
Phil Collins
White Lies
Emily Haines
Emily Haines and The soft Skeleton
The Script
The Cardigans
Ladyhawke
Nine inch nails
Mogwai
Mono
Royksòpp
Blur
Metallica
Alphabeat
St. Vincent
Pendulum
Sade
Magneta Lane
Eros Ramazzotti
Angels & Airwaves
The bird and the bee
The Cranberries
Minus the bear
Uh huh her
Three days grace
Mylo
Scary kids scaring kids
Thirteen senses
Booka Shade
Massive attack
Paramore
Daft Punk
Tori Amos
The Softies
The Killers
Late of the pier
Modjo
Blanket
Sixpence none the richer
Laura Pausini
Paolo Nutini
Emilie Simon
Maybeshewill
Jan Garbarek
Kosheen


nadam se da niša nisam izostavila.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 12, 2009 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Umek, Marko Nastic, Deadmau5, Dario Nunez, John Dahlback, Kurd Maverick, Richard Grey, Eric Prydz, Alter Ego, Mylo, Daley Padley, FLG, Dirty South, David Vendetta, D.O.N.S., Robbie Rivera, Ian Carey, Lifelike, Mark Knigh, Dave Spoon, Steve Angello, Sebastian Ingrosso, Ricky Rivaro, Chemical Brothers, Wawa, Chriss Ortega, Thomas Gold, Eric Smax, Claude Vonstroke, Claes Rosen, Martijn Ten Velden, Ali Payami, Carl Cox, Moby, Belocca, Moonbootica, Afrojack, Jerry Ropero, Klaas, Raul Rincon, Vandalism, Daft Punk, Axwell, Sebastien Leger, Pete Tong, Armand Van Helden, Booka Shade, Cirez D, Dub Deluxe, Hott 22, Chris Kaeser, Olav Basoski, Oxia, Hopeless, Alex Peace, Peter Gelderblom, TV Rock, Eddie Amador, Leonid Rudenko, Patric La Funk, Westbam, Philippe B, Henrik B, Michael Gray, Faithless. Add2Basket, Desaparecidos, James Zabiela, Coco & Cabana, Carl Kennedy, Denis The Menace, Dinka, Hook N Sling, Joy Kitikonti, Deep Dish, Micky Slim, Dario Nunez, Emilio Fernandez, Spiritchaser, Chris Lawyer, Fragma, Aeroplane, DJ Fist, Olav Basoski, Eric Smax, Thomas Gold, Motorcitysoul, Tom Novy, Michael Jakson, Kylie Minogue, Joachim Garraud, Robyn, Housebrothers, Fukkkofff, Laidback Luke, Coldplay, Fatboy Slim, Funkerman, Mondo, Mango, Madonna, Mario Ochoa, Sidney Samson, Natural Born Grooves, Rob Mooney, Marbrax, Dero, Tony Arazadon, Anton Liss, ATB, Alex Gaudino, Thomas Schwartz, The Bloody Beetroots.............

_________________

 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 13, 2009 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve, sve, ali svaka plejlista ima:
Robbie Williams
Phil Collins
The Rasmus
Green Day
Evanescense
Mariah Carey
P!nk
Amy Winehouse
Madonna

U poslednje vreme cesto dodam i Lady Gaga, Ne-Yo, Kanye West i Chris Brown...

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 21, 2009 4:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pink Floyd
Led Zeppelin
AC/DC
Radiohead
Moby
Gipsy Kings
Orishas
Eric Clapton
Modern Talking
Bob Marley.... i jos dosta njih kojih se trenutno ne mogu setiti.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 21, 2009 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja slušam fakat puno toga različitog tak da ne mogu nabrojat jer bi lista bila preširoka.Stvarno su kod mene zastupljena sva područja muzike.

_________________
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
Ja slušam fakat puno toga različitog tak da ne mogu nabrojat jer bi lista bila preširoka.Stvarno su kod mene zastupljena sva područja muzike.

Zastupljen Smile i dalje se sirim Mr. Green
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 26, 2009 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slažem se sa poslednja dva odgovora, filicka je jasno rekla da napišemo šta slušamo da bi videli koliko smo slični u tome i da li nam prija...

Ovde ne treba nabrajati sav spisak muzike što imamo... a izvođače koje najčešće slušamo(da bi opredelili koji nam stil odgovara) i kad vidimo naprimer na netu da je izašla nova pesma od tog prevača/DJ/grupe... skinemo istog trenutka il kupimo disk(nebitno) Razz

_________________

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 28, 2009 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesi li sigurna da nabrajam?



placebo, the doors, nirvana, 30 sec to mars, pistolsi, uh huh her, azis, madonna, kylie, m jackson, elli kokkinou, despina vandi, underworld, arman van helden, sharam, patti smith, david bowie, portishead, aerosmith, nouvelle vague....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 29, 2009 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, najviše slušam evergreene... Mislim da nema smisla nabrajati izvođače jer ih je puno, a od svakog znam i slušam samo nekoliko pjesama... U jednoj temi postoji lista meni 'the best' pjesama. Smile
Slušam rock, metal... Iako, rjeđe nego prije nekoliko godina Arrow sad uglavnom slušam domaću glazbu...
Ali da nabrojim neke izvođače...

Metallica
Nickelback
Sonata Arctica
Stratovarius

Nirvana
Inkubus Sukkubus
Iron Maiden
AC/DC
Nightwish
RHCP
HIM
...

Zatim nešto grčke glazbe (obožavam Despinu Vandi)...
Dance Arrow Modern Talking, ABBA...
I volim se opuštati uz klasičnu glazbu... Very Happy
...

Čini mi se da je to sve što slušam. Mr. Green Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Vaš muzički sadržaj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon