www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Facebook
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali ja pricam o tome da je FB po zakonima EU nelegalan...


_________________
 
djoleat
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Feb 2009
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

face je,mislim,sve dobio zbog logovanja pod pravim imenom

_________________
ko zna za sta je to dobro
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

shomy-delija je napisao/la sledeće:
Ali ja pricam o tome da je FB po zakonima EU nelegalan...

a po kojim to tacno zakonima? o zashtiti privatnosti ili cega?

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I mene zivo zanima koji su ti zakoni..
Licno bih poslala predlog Narodnoj skupstini da se oni ratifikuju i kod nas.. Rolling Eyes

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poenta je u tome da se, koliko sam ja primetio odredjene licnosti bune sto, posle "raskidanja ugovora" podaci o tebi ostaju u serveru Facebook-a, ali nedostupni javnosti, osim ako ne izbrishesh rucno sve podatke...E sad, prilikom "zakljucivanja ugovora", ne postoji, kao na primer na MySpace-u "klauzula" da kad pozelish da uklonish svoj profil da ce svi podaci biti automatski izbrisani...tako da zakonskog problema nema, ti is na te uslove ugovora pristao, e sad sto nisi cit'o "mala slovca"... Mr. Green

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
vuckomj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 16 Okt 2008
Poruke: 169
Mesto: cuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 15, 2009 12:06 am    Naslov poruke: treba mi pomoc za fejs Na vrh strane Na dno strane

ovih dana kada sam se ukljucio na fejs trazili su mi da se ponovo ulogujem.
kada sam ukucao sifru rekli su mi da mi je blokiran nalog .sta da radim???
ako neko zna resenje neka mi javi sto pre
pozzz Sad

_________________
s'verom u boga za kralja i otadzbinu.

zivela srbija!!!!!!!
 
DJ-Goran
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..



Godine: 44

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 150
Mesto: negde u Svajcarskoj

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 17, 2009 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako si kojim slucajem uploadovao video fajlove koji podlezu copyright ili slike uglavnom materijal koji je pod zastitom a oni videli dobio si blokadu naloga ili na nasem receno banovan si
 
MARIJA-92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 59
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 20, 2009 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim FaceBook,priznajem da je zaraza, ali mi je krivo sto sam se registrovala..........
 
logic tape-deck
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 26, 2009 9:05 pm    Naslov poruke: fejsbook Na vrh strane Na dno strane

Da li bi neko mogao da mi odg...Imao sam profil na fejsbuku,i jedan dan mi se kompjuter zakucao i ispalo je da sam dodao oko30 prijatelja odjednom,i ugasili su mi profil...Sad...Da li neko zna kako da ga aktiviram ponovo??
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 27, 2009 3:52 pm    Naslov poruke: Re: fejsbook Na vrh strane Na dno strane

logic tape-deck je napisao/la sledeće:
Da li bi neko mogao da mi odg...Imao sam profil na fejsbuku,i jedan dan mi se kompjuter zakucao i ispalo je da sam dodao oko30 prijatelja odjednom,i ugasili su mi profil...Sad...Da li neko zna kako da ga aktiviram ponovo??


To za dodavanje 30 prijatelja ne pije vodu - nema sansi da je kod sam od sebe uzeo i dodavao prijatelje Smile)

Ako ti je nalog banovan - mozes se oprostiti od njega i napraviti novi jer ne verujem da su predusretljivi u slucajevima kada zatvore nalog (uglavnom i jer imaju jako dobar razlog za to).

Uzmi jednostavno i napravi novi Smile) spasices sebi veoma veliki broj zivaca Smile
 
ruta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jul 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 12:46 pm    Naslov poruke: problem oko facebooka Na vrh strane Na dno strane

pozdrav svima imam jedan problem oko facebooka:( drugarica je trazila da njen profil prebacim na neki svoj mail posto ona nece ici na net par meseci pa da ako joj bude nesto stizalo te informacije stizu na moj mail i da joj ih saopstim...medjutim ja sam stavio isti mejl koji je bio i za moj profil i primio sam sledeci mail ... Хеј,
неко је регистровао и потврдио е-адресу , која је претходно била везана за твој Фејсбук налог. Пошто је е-адреса потврђена, она је уклоњена из твог налога. Ти не можеш више користити ову e-mail адресу да би се улоговао, и ми нећемо слати обавештења о твом налогу на ту адресу.

Da se ulogujem ne mogu,a mejl mi stizu sva obavestenja...kad me neko doda u priajtelje,posalje poruku itd..drugarici sam vratio na njen mejl i sa njenim je sve ok ali ja ne mogu da se ulogujem:( dali mozda neko od vas zna resenje za ovaj problem ???
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 29, 2009 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ Posaji mejl administraciji, to je jedini nacin Wink ...

btw. predlazem ti da kad' se vratis na nalog napravis e-mail adresu posebno za facebook, posto su gori od svih e-mail bombera zajedno... Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Facebook Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon