www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Boban Rajović
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 31, 2008 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dobrih pjesama.Inače meni se boja njegovog glasa pakleno sviđa Exclamation


_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 09, 2008 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S novog albuma najbolje pjesme Crna Lala i Kosaci

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
remulus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2006
Poruke: 1

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 23, 2008 10:52 pm    Naslov poruke: Klub KPGT - Beograd Na vrh strane Na dno strane

Doček nove 2009. u klubu KPGT (Beograd)

Nezaboravan doček nove 2009. godine održaće se u alternativnom pozoristu - klubu KPGT u Beogradu, ul. Radnička broj 3 (Između beogradskog sajma i Ade).

Za Vaš provod smo pripremili dva stage - a. Na glavnoj bini, celo veče će Vas zabavljati jedan od naših najpopularnijih pevača zabavne i narodne muzike, Boban Rajović. Podrška - DJ KIKI. Za one koji ipak preferiraju stranu muziku otvoren je i drugi stage gde nastupa DJ PAKI (TDI Radio) i ''vrteće'' komercijalni house i klubske hitove. Podrška DJ Djole (Grotto Team).

Klub se sastoji iz četiri celine koje zajedno broje 2500 metara kvadratnih. Svaka se odlikuje svojim impozantnim enterijerom i stilom. Gde će te provesti najviše vremena, zavisi isključivo od Vas a moguće su i rezervacije barskih stolova i separea u VIP ložama.

Da bi ovaj mega party ostavio najbolji utisak na Vas, obezbedili smo vrhunsko ozvučenje i rasvetu 40 000 vati, video bimove, mnoštvo šankova, kvalitetnu uslugu, dedamrazice i jos puno prijatnih iznenađenja...

Najsrećniji gost dobija nagradno putovanje za dvoje, KARNEVAL U VENECIJI, u februaru 2009. godine. Sponzor putovanja - turistička agencija VIP TRAVEL (www.viptravel.rs)

Cena karte u pretprodaji iznosi 30 eur - dinarska protivvrednost. U cenu je uračunato neograničeno konzumiranje domaćih pića (Pivo, crna i bela vina, vodka, Džin, pelinkovac, vermut, koka kola i sokovi...) a strana (Viski, tekila, kampari, bejlis, energetska pića...) će se naplaćivati po nabavnim cenama - do 2.5 eura.

- promotivne cene koktela! -

Informacije i rezervacije:

+381 11 3055 - 070 i +381 64 9905 - 479.

www.doceknove.rs



Klub KPGT - Beograd

 
ssemovsk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jun 2007
Poruke: 20
Mesto: Makedoniju

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 25, 2008 3:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On ima najbolje pesme u ovom vremenu. Po mojoj mislenije, peva super i njegovih pesama su extra! Nema ni jedan los pesma! Svaka mu cast
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas sam čula najnoviji TRAČ - Boban Rajović je umro Exclamation Shocked Laughing Laughing
 
Igorhandball13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Jan 2009
Poruke: 33
Mesto: Beograd - Pale

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2009 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Decko stvarno ima prelepih pesama !!!
A i upoznao sam ga licno kod sebe u discu naj opusteniji je zeza se sa publikom pije pice sa njim ma sve naj naj o decku !!!

_________________
DON KING OF RING
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2009 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidla sam ga letos u budvi na koncert:zna da pravi Atmosferu Wink
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2009 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na njegove pjesmice skaču curice od 15 god Laughing Laughing

Kad smo već god glupih izvođača i pisama , moran samo da stavin jedan njegov refren :" Sedi mi u kola, samo natenane
da te bata provoza na tablice strane!"
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Rolling Eyes Rolling Eyes
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 06, 2009 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idealno_losha je napisao/la sledeće:
Otkad san čula Ruže daješ u pelinu poludila san za njin, jer je pisma perfekcija.
nakon toga Provokacija i slične te .. i eto malo pomalo počela san ga gotivit Very Happy
Ima dobar glas, lip al on sam po sebi mi nije nešto.
Šta se tiče novog albuma- može proć.


¤ Idealno_losha ¤ je napisao/la sledeće:
Na njegove pjesmice skaču curice od 15 god Laughing Laughing

Kad smo već god glupih izvođača i pisama , moran samo da stavin jedan njegov refren :" Sedi mi u kola, samo natenane
da te bata provoza na tablice strane!"
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Rolling Eyes Rolling Eyes



Mijenjaš mišljenje kako vjetar puhne ili...?! Confused Laughing Laughing

Što se mene tiče, vrlo rado slušam njegove pjesme i još sam zaljubljena u njegov glas ( iako sam čula da uživo katastrofalno pjeva, al' neću promijeniti mišljenje dok se osobno ne uvjerim u to ) Wink ...
 
manuella
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Nov 2008
Poruke: 354

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 07, 2009 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boban ima fenomenalan glas a i pesme su mu zaista dobre

_________________
po mome srcu hodaj stope ti ljubim...jer to je moje mesto a tvoja odaja.....
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se njegov glas, fenomenalan je, predhodni albumi su dobri ali ovaj najnoviji mi je vrh.
Moracu da odvojim par pesama :

Crna lala
Kosaci
Latice od ruza
Da lije
Pola sata do Beograda
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Boban Rajović Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon