www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta je Dream Box
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
popdraganus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2004
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 10:43 pm    Naslov poruke: Sta je Dream Box Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me da saznam nesto vise o Drea box-u pomozite

 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DreamBox je dititalni risiver, ako na to mislis i izuzetno je dobar za gledanje PPV kanala Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
vampir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 9

PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 5:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super risiver... Osnova je PowerPC platofrma pa mozes da ubacis i HDD za snimanje programa... Kao OS koristi Linux... Sto se PPV kanala tice neke otkljucava softverski bez kartice (samo treba da nadjes nove kljuceve na netu) a moguce je podesiti i card-sharing za preuzimanje kljuceva preko neta od drugih koji imaju originalne kartice (koje je nemoguce legalno kupiti u Srbiji)
 
nemir11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 24, 2005 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti nije vazno da ugradis hard disk u risiver, kupi dreambox 500. Duplo je jeftiniji a otvara sve sto i veliki.
 
sabah
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 17

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo par adresa gde ces dobiti vese informacija za dreambox http://www.balcansat.com/Balcan/ posto moze da se udradi emulator za njega da moze da otvara softverski digitalne kanale bez kartice i modula spada u najvisi vrh digitalnih recivera
 
Maliseljacic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 15

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je najbolji receiver trenutno na prodaji. Sve kanale mozes gledati gledat preko njega. Samo moras znat sta radis, jer mozes lako da ga sjebes, ako neznas sta ubacujes u njega.....tako procitaj upustva i uzivaj, ja trenutno hvatam 2156 kanala i korisim Dreambox 7000 Very Happy
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozel on da otkljuca npr . ove kanale tipa pink,hayat koji naplacuju pristup njihovim programima-kanalima?

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sabah
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 17

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sada nemoze jer nije probijen sistem viassecc 2 i irdeto 2 viaccess za sada delimicno via 2.4 radi ali samo na nekim provjderima a irdeto odoljeva napadima mada mislim da je mali broj kanala ostao na tom sistemu zastite pa za hakere ne prestvlja neku zainteresovanost za okodiranje tih kanala
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sabah je napisao/la sledeće:
Za sada nemoze jer nije probijen sistem viassecc 2 i irdeto 2 viaccess za sada delimicno via 2.4 radi ali samo na nekim provjderima a irdeto odoljeva napadima mada mislim da je mali broj kanala ostao na tom sistemu zastite pa za hakere ne prestvlja neku zainteresovanost za okodiranje tih kanala


aha,a ova 2 rade na viaccess i irdeto jele?hvala na odgovoru

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
dave1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 14
Mesto: Pazin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako: Mislim da je to vazno reci (a znam posto imam Dreambox 7000S)

To je dakle Digitalni SAT- receiver, ali: Za puno koristenje njegovih mogucnosti, ne bi preporucao da ga kupi netko ko ne zna ni sto je flash memorija ni sto je hard disk ni mrezna kartica ni Linux itd.

Da pojasnim: Napisao sam za PUNO koristenje! Jer ako ga kupite i koristite samo ono sto dobijete s njim, vjerujte mi da se ne isplati.. Ili, da napisem nesto sto znam da sam procito o Dreamboxu a jako mi se cinilo "istinitim"

"Dreambox is more like a computer, than a receiver"

To znaci da je vise za entuzijaste (u koje se i sam svrstavam) nego za normalne ljude koji zele uzeti daljinski u ruke, upaliti receiver i gledati Sat-programe i NISTA VISE OD TOGA ZNATI....

Nadam se da nisam nikoga odvratio od kupnje te masine.. nije mi to bila namera, mogu to kupiti svi koji zele nesto nauciti (ako ne znaju)

Meni je npr Dreambox lepo spojen na kucnu mrezu, i komotno s daljinskog podesim timer da mi se snima program i to mi se lepo snimi na XP stroj u sobi do dnevne i s tog istog hard diska to sve lepo gledam (program).. Naravno da mozete da stavite hard disk i u Dreambox, ali cemu kada u kompjuteru ionako imate verovatno velik hard disk koji ima slobodno barem 20-30 ili 150 GB?
 
sabah
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 17

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hoho Tv pink radi sa sitemom kodiranja irdeto 2 i nemozese pratiti bez legalne katice.A Hajat radi sa sitemom zastite viaccess 2.4 ali nema za njega publik kod tako da ni on nemoze da se gleda bez orginal kartice.Za sada samo radi TPS francuski na hot birdu sa viaccess 2.4
 
dave1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 14
Mesto: Pazin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nekog zanima od providera SkyItalia Ne rade Prima File ni sportovi, ali rade Discovery-ji i malo "normalnih" programa... A lani od cca 6-9 mj. je bilo super jer se je sve vidjelo (svi programi na SkyItalia) A ima cca 160 programa.. Vjerujte ja bi odmah potpisao da to vidim zauvijek a nista drugo na nikojem satelitu da mi se ne vidi... A zanimljivo od kad imam Dreambox (cca 1.5 god) radi XXL hehe (sve sto govorim mislio sam samo na software-emuove)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Sta je Dream Box Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon