www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

grupa SMS
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 21, 2009 10:08 pm    Naslov poruke: grupa SMS Na vrh strane Na dno strane

Večeras je koncert u mom gradu, pa evo da otvorim raspravu o ovj grupi.
Kakvi su vam? Meni OK, sjelo mi je par njihovih pjesmuljaka Do bola, Dobrodošla tugo, Za koga ove suze padaju...
Vama?


 
amarenna
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 10 Mar 2009
Poruke: 2342
Mesto: •● U njegovom srcu ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SMS bio kod nas Sad..nisam znala... j.... led..xD...obozavam SMS..predobre pjesme..ma sve..najbolja je pjesma Arrow otkad nismo zajedno..a dobre su mi sve bas sve...

_________________
~..♥ Sebi dozvoli sve...samo jedno ne...da te ima netko tko te ne zasluzuje..♥ ~
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 09, 2009 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imaju jednu dobru pesmu Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 10, 2009 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'Dobrodošla tugo' i 'Do bola' su dobre Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 10, 2009 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su sve njihove pjesme super, jedna od boljih domaćih pop grupa Exclamation Smile Samir ima predivan glas... Embarassed
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 11, 2009 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne podnosin ga.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Pogotovo kad vidim ove curice kako padaju u nesvist kada čuju koju njegovu pjesmu ...
kako bi rekli naši stari ... s*** mi se kad ga čujem Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> grupa SMS Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon