www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Krizne situacije. Trenutak snalazlivosti.
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 02, 2008 7:25 pm    Naslov poruke: Krizne situacije. Trenutak snalazlivosti. Na vrh strane Na dno strane

Ono sto zelim da Vas pitam je to, kako ste reagovali u nekim kriznim momentima u voznji?
Da li Vam se cinilo da imate vremena na pretek?

Evo moje price:

Sinoc sam vozio jedno 80 - 90 km/h u trecoj brzini. Ispred mene je na razdaljini nekih 30 m otprilike zaustavila su se kola naglo. Ja sam stisnuo kocnicu i kvacio, prebacio u drugu i kola su posla u desno, i kretala su se jaraku. Kada su posla ka jarku, kroz glavu mi je proslo to da moram se okrenem na putu, jer sam nadrljo ako to ne uradim. Bio sam pribran. Namotao sam volan u levu stranu , pusto kocnicu pa zatim dodao gas i pustio kvacilo.
Kola su se okrenula za 180 stepeni zahvaljujuci inerciji , ravno usao u drugu traku, kao u filmovima. I nastavio da vozim. Posle 200 m stao sam na nekom parkingu. Gledao sam u retrovizor, video sebe. Sacekao par minuta da sredim misli i nastavio dalje.
Vise nisam jurio.

Kad su se kola pocela kretati ka jarku, osetio sam u sebi da imam dovoljno vremena da reagujem. Kao da je 1 sekunda trajala 10. Takav sam osecaj imao.

I zaboravio sam da kazem da sam vozio Yugo Floridu sa 1.4 benziskim motorom.

Mozda tema nije za ovaj forum, ali je jako bitna.



_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 06, 2009 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vozim 6 godina i prosjecan sam vozac, nista specijalno, hvalim se dobrim uparkiravanjem Mr. Green i volim vozit brzo bash, tamo gdje mogu. Ali nista sad opako i ne znam kako.
Iimala sam jednu tezu saobracajku u zivotu sa svojim kolima, tad je bio BMW 3 ali tad nisam ni ja vozila nego frend. Imala sam ne znam koliko metala u sebi, promjenila skoro sve zube. Itd.

Ali ja sama nisam imala nikakve krize,d o prekjucer i to zbog pjesaka! U ovom slucaju mi je iskreno srce stalno prvo zbog toga kaj je auto sluzbeni AUDI A8. ali to nije najbitnije nego pješaci, aman!!To mi je najveci utrnuli strah i trudit cu se da ne psujem mnogo a i dalje kad se sjetim, glava mi puca . Detonacija.

Isla sam kroz svoju ulicu, njom se moze piciti onak. Cijela ulica ima doslovno 4 pjesacka prelaza,ne ? Znaci lijepo pješak moze preci prokletu ulicu gdje pozeli i u prodavnicu stici cijelih 10 sekundi kasnije! NE! Ja sam vozila i totalno, ali totalno van pjesackog prelaza, sigurno jedno 15 metara, istrcava mi dijete i to bas istrcava na moj auto!! Ja na kocnicu kao luđakinja i okrene mi se cijeli auto ulijevo, u zivotu mi se nije dogodilo takvo sto! Mislim da sam od krvi u mom mozgu u momentu dok mi se auto jos nije ni zaustavio ja manijakalno ispala iz auta i krenula ka maloj, nisam znala hocu li je ulemati ili samo krenuti vristati! A kad sam ugledala majcicu joj!? Samo sam joj krenula vristati u facu jel ona normalna, upravo sam joj cerci mogla prosuti mozak tak da joj curi niz ulicu sve do Sajma!!! Ona me je samo zblanuto gledala. Ma nemoj, gledas me zblanuto jel' da, a krenula si sa djetetom prelazit tak ulicu??! Jel' to normalno?! Pa do vraga, ja bih bila kriva i morala nositi na duši je*eni cijeli zivot to deriste a ona bi dobila novac!! Kreten, ali onaj doslovni! Vristala sam joj i psovala je sigurno jedno 5 minuta, uopce me nije interesiralo, ali uopce sto mi ima reci!! Tu se nema sto reci, debilko, koliko ti je stalo do zivota?! Funjara odvratna! Vozaca ima pun k debila koji izazivaju nesrecu, ali pješaci????! Zavezala bih je posred autoputa pa da vidi!!
 
Focus_PC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 80

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U saobracaju se nikad ne zna Very Happy Ne volim da pricam o desavanjima na koja naletim u toku voznje,samo znam da i kad neko pogresi,nasmejem mu se i teraj dalje,nikad ne razumem ljude koji imaju nesto da kazu,ili da ''pokazu''.

A bilo je dosta situacija,posto ''stalno'' sam na putu Wink
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 25, 2009 12:55 pm    Naslov poruke: Re: Krizne situacije. Trenutak snalazlivosti. Na vrh strane Na dno strane

kosta00 je napisao/la sledeće:
Ono sto zelim da Vas pitam je to, kako ste reagovali u nekim kriznim momentima u voznji?
Da li Vam se cinilo da imate vremena na pretek?

Evo moje price:

Sinoc sam vozio jedno 80 - 90 km/h u trecoj brzini. Ispred mene je na razdaljini nekih 30 m otprilike zaustavila su se kola naglo. Ja sam stisnuo kocnicu i kvacio, prebacio u drugu i kola su posla u desno, i kretala su se jaraku. Kada su posla ka jarku, kroz glavu mi je proslo to da moram se okrenem na putu, jer sam nadrljo ako to ne uradim. Bio sam pribran. Namotao sam volan u levu stranu , pusto kocnicu pa zatim dodao gas i pustio kvacilo.
Kola su se okrenula za 180 stepeni zahvaljujuci inerciji , ravno usao u drugu traku, kao u filmovima. I nastavio da vozim. Posle 200 m stao sam na nekom parkingu. Gledao sam u retrovizor, video sebe. Sacekao par minuta da sredim misli i nastavio dalje.
Vise nisam jurio.

Kad su se kola pocela kretati ka jarku, osetio sam u sebi da imam dovoljno vremena da reagujem. Kao da je 1 sekunda trajala 10. Takav sam osecaj imao.

I zaboravio sam da kazem da sam vozio Yugo Floridu sa 1.4 benziskim motorom.

Mozda tema nije za ovaj forum, ali je jako bitna.

Ja vozim od 18-te godine,sada imam 20, vozim dosta brzo ,prvo sam vozio slabije auto pa nisam imao bas exsesa,a sad malo jace, Vectru i 2 situacije su mi ostale nezaboravne... Vozim bulevarom jedno 70km/h ... Taman 15-20met od semafora, pali se zeleno i ja po gasu nastavim,kad na raskrsnici jedan je kasnio da skrene lijevo i pravo idem na njega, kocim naglo,skripa guma, on se ukopao,samo gleda ,ja vidim udaram ga sto posto i onda ono sto ti kazes u 1 sekundu razmislim ,pustim kocnicu i nastavim gasom i lagano ga zaobidjem.
I vozim na otvorenom putu,preko 120 ,zamislio se nesto,kad iza jedne blage krivine zastoj, ja odmah iz cetvrte u drugu i po kocnici,kako je to stalo u mjesto ,pravi sam majstor Mr. Green

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Krizne situacije. Trenutak snalazlivosti. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon