www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nis
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
nikola_stev
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj grad, ja sam se rodio u nisu, sada zivim u kanadi, ali dolazim skoro svake godine

 
Milos_Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Okt 2006
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta god ostali mislili o njemu, Nis je divan grad, a ko zeli dokaza neka dodje
 
MIKYE1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 125

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad se sjetim Nisa odmah se sjetim i "Sinđelića" kako sam se samo najeo i napio tamo... uspomene Laughing
 
DJOLENZI
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 308
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno moj najNEomiljeniji grad u nasoj zemlji!!! Ne znam zasto al ne volim ga!!! Bez ljutnje,poz

_________________
Kad ja tamo, kad ono medjutim Smile
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i oficijalnog sajta grada Nisa...Pa koga zanima... Wink
http://www.nis.org.yu/
 
djordje357
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 8
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E jako lepe slike zaista sam se odusevio, NIS je zaista lep grad . Koliko sam imao prilike da vidim poslednjih godina NIS je poceo naglo da se razvija i to mi se svidja samo tako i ima da procveta . pozdrav za nislije Smile
 
Annya
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 172
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj grad, volim ga najvise na svetu Smile

Djordje357 u pravu si...Mnogo toga je sredjeno u poslednje 2-3 godine Smile
 
m4verick
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 36
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja se slazem da je sredjeno ali jos uvek grad nije na nivou na kom treba da bude...jel dosta je zapostavljen od strane drzave i ostalih gradjana....
 
IllusionNis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 22
Mesto: Nish, Serbia

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nish je lep grad, ali mi je nekako mentalitet ljudi losh. Ne osecjam se nigde opushteno kad izadjem osim par mesta u gradu, ali ko zna, mozhda je to i do mene i josh stotinu ljudi koji tvrde isto ?

_________________
 
jovana_88_nis
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da razbijemo te predrasude o nislijama i padezima!Nemamo mi problem s' padezima(to smo savladali Very Happy )vec s' dikcijom Very Happy
 
durlanac
.::=Vitez Ljubavi=::.
<b>.::=Vitez Ljubavi=::.</b>



Godine: 36

Datum registracije: 25 Nov 2006
Poruke: 3150
Mesto: Srbija do Tokia, Durlan do Kalchu!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2008 4:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jovana_88_nis je napisao/la sledeće:
Da razbijemo te predrasude o nislijama i padezima!Nemamo mi problem s' padezima(to smo savladali Very Happy )vec s' dikcijom Very Happy


Ma cu si pricham bre kako se meni svidja, niko me ne moz nagovori da promenim to, necu ni padezi da pogadjam i to je ona char Nishlija Very Happy Very Happy Very Happy

NIs je najlepsi grad, a njegov najbolji deo je Durlan Very Happy Very Happy

_________________
 
MilanNislija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2008
Poruke: 29
Mesto: Nis

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 31, 2009 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...I moj grad !

_________________
... "LOVE IS IN THE AIR" ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Nis Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon