www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

gdje biste voljeli zivjeti i zasto???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Marko Tores
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jun 2009
Poruke: 9
Mesto: Pirinejsko poluostrvo

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 16, 2009 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Barseloni je zivot provod uzivanje raj

 
Catt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2008
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volela bih ziveti na Siciliji, tamo se vrte pare Smile))..

salim se.
Najvise u Danskoj, ili u tako nekoj Evropskoj zemljici..
No, videcemo vec, gde nas put nanese.
 
wooglawi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Avg 2010
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 08, 2010 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dominikanska republika!
prodam stan ovde i odem tamo napravim kafanu na plazi sa bungalovima i zivim do kraja zivota na plazi Smile))
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2011 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volela bih da živim u Grčkoj, Bugarskoj, ali naravno u mestima kraj mora...No, može to biti i Kuba, nebitno, samo da je toplooo!!! Very Happy

Mada kad bi mi i to dosadilo otišla bih u Njujork... Very Happy

A kada bi mi i to dosadilo...Vratila bih se u Srbiju... Laughing Laughing Laughing


Da se ne lažemo, sve te moje gore navedene destinacije bi prestale da budu zanimljive kad me uhvati nostalgija...Znači, nekih mesec dana i ajmo kući. Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2011 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zelela bih da zivim blizu Panceva, tamo gde sam se i rodila.
Mogu reci da sam putovala, svega sam pomalo videla, vise od pola zivota zivim u Parizu, sada zelim da se vratim kuci, tamo gde me srce vuce.
A putovacu uvek.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> gdje biste voljeli zivjeti i zasto??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon