www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite,moze li se ljubomora izleciti nekako...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 01, 2007 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze...odrastanjem, sazrevanjem, sticanjem vise samopouzdanja, jacanjem samosvesti...da je lako? nije...da je moguce? jeste samo nazalost, malo ko uspe


_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uuuu tesko da se to leci....makar u mom slucaju znam da je ne izlecivo Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se ne moze lijeciti...moj momak je ljubomoran i to puno...na sve moje drugove je bio ljubomoran iako sam mu govorila da su mi kao braca,a on je govorio da me oni ne gledaju kao drugaricu...ispostavilo se da je bio u pravu,otkrila sam da me neki ne gledaju kao drugaricu...meni ne smeta njegova ljubomora,i ja sam ljubomorna pomalo..

_________________

...zauvijek tvoja...

**kissy&granger forever**
 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ona prava bolesna ljubomora nema lijeka

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je u normalnim količinama može - kontrolisati je Wink ali kad prevazilazi granice i kada pređe u opsesiju to je nemoguće. Ne možeš je kontrolisati jer ni ti ne osećaš tu ljubomoru.ne vidiš sebe u svemu tome!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 10, 2009 1:10 pm    Naslov poruke: Re: Sta mislite,moze li se ljubomora izleciti nekako... Na vrh strane Na dno strane

TAMARA MAGIS je napisao/la sledeće:
Pitanje je jasno....

interesuje me ovo,jer imam dobru koleginicu,koja ima bolesno ljubomornog muza.Verujte mi da ne sme da se nasminka i ako zajedno idu na neku proslavu....Hocu da cujem od vas,sta mislite,lecili se ta bolest ili ne

hmmmmmmmmmmmmm Rolling Eyes svoju ljubomoru moguce je izlecti..ali tudju, malo teze...stavr je samo karaktera samopouzdanja i uopste volje da verujete nekom drugom..ali ponavljam to je kad je u pitanju izlecenje sopstvene ljubomore...ali tudju boljku ne mozete leciti Confused na zalost..dok se sam ne izleci

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 10, 2009 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Može, okreneš se i odeš...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TAMARA MAGIS je napisao/la sledeće:
po vama sta je za nju najbolje resenje


najbolje rešenje je da osobe razgovaraju o tome. da jedan drugom posvete više pažnje i da na taj način dobiju malo više poverenja jedan u drugog. sebično je i krajnje nekompromisno rešenje optuživatu neku osobu kako je preterano ljubomorna i da MORA to da reši. ljubomora je njihov zajednički problem i moraju ga zajedno rešiti,razgovorom.

imao sam primer kada je devojka počela da pravi scenu samo zato što sam pogledao drugu devojku,onako bez ''muskog mastanja'', ko da bih pogledao neku stariju zenu...
takodje sam primetio da sam i sam ljubomoran. smatram da je ljubomora strah da se neka voljena osoba ne izgubi...

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2011 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ima izvesnu dozu ljubomore.Neko manje neko vise.S"tim se rodis i mres.
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2011 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Све има своје границе па и љубомора. У малим количинама није опасна, али кад је претерана то није више у питању љубомора, већ чиста посесивност.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2011 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biću kratka: ne može. Može se samo pritajiti i prikriti kada to onoj osobi koja je ljubomorna odgovara iz ko zna kog razloga, ali kada izbije, izbije tolikom gorčinom, bijesom i gnjevom da pomene i ono kad si bio u utrobi i kad si majku ritnuo. Tu pomoći nema. Ima samo pretvaranje, skrivanje i maska, dok sve unutra ključa i ne počini zlo koje se malo sa čim porediti može, dok ti ne ubije i samopouzdanje i ličnosti i vjeru u tvoje sposobnosti, dok te ne načini ništavnim bićem, malim i bijednim i u vlastitim i u tuđim očima.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
LJUBA291991
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jan 2017
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2017 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, svakako. Ja je u velikoj meri kontrolisem
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sta mislite,moze li se ljubomora izleciti nekako... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon