www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Horor filmovi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Hana_Kuma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SAW je odvratan, zato mi je tako i strasan... Mad

 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 20, 2009 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je Saw extra,sva 5 dela Very Happy

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mlađa, obožavala sam horore, a sad se me ponekad znatiželja vuče da pogledam nekakav horor, ali joj se odupirem...
Bojim se spavati u mraku, bojim se noćne tišine, bojim se gledati horore jer znam da ću danima, tjednima nakon toga okretati se dok hodam i gledati iza sebe, da ću patiti od nesanice i noćnih mora... Možda je nekome ovo smiješno, jbg, meni nije.

Da se vratim na temu... Najbolji horori -> znači, horori koji su mi ostali u sjećanju i koje sam, na žalost, gledala. Neutral Neutral Neutral Arrow

Rosemaryno dijete (Rosemary's Baby) Neutral Neutral Neutral
Noć vještica (Halloween)
Saw (Slagalica strave)
Krug (The ring)
Djeca kukuruza (Children of the Corn)
Pogrešno skretanje (Wrong turn)
Resident Evil
Projekt: Vještica iz Blaira (Blair Witch)
Koliba straha (Cabin Fever)
...
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 11, 2009 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj skoro sam gledala neki i ceo dan mi je bilo muka, nije toliko strasan koliko su mu gadne scene... uhh
radi se o filmu I brda imaju oci 2

_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 12, 2009 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako volite horor-komedije, preporučujem vam oba dela "The haunted cop shop". Imate ih na Youtube.
Kod prvog dela (oba su titlovana na engleski), ako čujete dve sinhronizacije na kineskom, treba da namestita balans na jedan zvučnik. Film je iz Hong Konga (mandarinski dijalekt), ali je sinhronizovan i na Han dijalektu. Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razmisljam razmisljam i ni jedan dobar horor film mi ne pada na pamet....ovi noviji su mi svi na isti kalup postali tinejdz-horori i to vrlo predvidljivi...zadnja 2 koja sam pogledala Confused pa ne znam koji je gluplji da li final destination 4 ili hostel..radnja nigde veze,gluma jos gora... u zadnje vreme od horora radije bih gledala neki stari hickokov nego ove nove
 
lagunabendpancevo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Apr 2009
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 05, 2010 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isterivanje djavola iz Emili Rouz...film uz koji sam se stvarno jako,jako ulasila...i ne smem vise da ga gledam... Crying or Very sad
 
alekstoji
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jan 2010
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 09, 2010 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mirrors (2008)
Nije klasika, nema klanja, ali je film vau. Kraj me je odusevio Smile Horor, misterija, triler..odlican zaista.
Saw, svi delovi - zakon.
 
ShadowGP96
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2017
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2017 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I wrote an analysis of the novel Rose for Emily. I talked with many of my friend and they also was asked to do this task. So, I just want to make your life easier http://bigpaperwriter.com/blog/literary-analysis-essay-a-rose-for-emily
 
Owen45
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2018
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2018 7:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yes, the analysis is very detailed and I am sure that you can make this. Wish you the best of everything.

_________________
http://bigpaperwriter.com/blog/adolf-hitler-essay
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 13, 2019 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao Bože, pa sve su lošiji i lošiji, rijetko kada da naidjem na pravi dobar horor, neka sve "žnj" kategorija, od zla oca i još gore matere, ne pamtim kada sam zadnji put pogledala horor a da ga se sad mogu sjetiti i reči...

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Horor filmovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon