www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

GTA - Vice city audio
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Hitna Pomoć ~
::  
Autor Poruka
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 22, 2009 5:43 pm    Naslov poruke: GTA - Vice city audio Na vrh strane Na dno strane

shomy-delija je napisao/la sledeće:
Ako neko ko ima GTA Vice city,moze da mi posalje samo audio folder na mekonja@teol.net ,bio bih mu zahvalan Mr. Green Pokusavao sam i da ubacim mp3,ali ne moze dok nema citav audio default,a ja nisam imao strpljenja,pa ga nisam kopirao.. Embarassed Rolling Eyes


molim vas,ako moze sto prije...znam da vas vec sa ovim...jbg. Neutral Valjda na domacem ima fanova GTA... Evil or Very Mad



_________________
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 07, 2009 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zar bas niko... Sad Sad Moze li bar neko da okaci 50% predjen save,ili mi bar da link gdje da skinem???Dobija 100% predjen u zamjenu... Wink Trazio sam 50%,ali nema nigdje... Sad

_________________
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 07, 2009 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj' probacu ja da iskopam negde audio i postavim na rapidshare, i poslacu ti link na pp, moze?
a save... hmm, videcu ak' mi ostade negde stari na kompu Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 07, 2009 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze! Mr. Green Trazio sam audio svugdje,na kraju mi je doslo da skinem GTA VC full,ali ajde reko da potrazim pomoc na ovim cesce-posjecenim sajtovima.... Smile A save svi stave kad predju 100%...A ne da mi se da igram one misije koje sam vec igr'o... Very Happy

_________________
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 09, 2009 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Loshe vesti, ne mogu da nadjem drugi CD VC-a Crying or Very sad Potrazicu ga josh negde, ne znam kako ga nema...

Al' sam nashao stari folder sa save-ovima, al' opet ne znam na koliko su % poshto ne mogu da instaliram Confused

Edit by Makro
Zabranjeno je postavljati linkove na rapidshare i slicne stranice

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma svakako sam vec bio odustao...A save-ovi su odlichni...Ovaj najmanji je 59%,savrshen je! Hvala Exclamation Very Happy

_________________
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema na cemu Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 14, 2009 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto sada nemam to inst. na kompu, ja sam ubacivao tu muziku preko my document/my games/gta/ i onda neznam dalje, tamo sa ubacivao i sve je radilo ok... valjda si to trazio.

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 14, 2009 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ Ma nema veze, GTA sam obris'o vec odavno... Very Happy

_________________
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 15, 2009 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pametno.

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Hitna Pomoć ~ -> GTA - Vice city audio Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon