www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste zadovoljni izborom muzike na radiju www.domaci.de
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~
::  

Kako ste zadovoljni izborom muzike?
Da
50%
 50%  [ 16 ]
Ne
40%
 40%  [ 13 ]
Neodlucan/a
9%
 9%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 32

Autor Poruka
kArAkAjAc1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Sep 2008
Poruke: 21
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma muzika je ok,,,,samo vise treba MIX-a


_________________
jA i sAmO jA i uVjEk jA i oPeT jA.......
 
vozi miško
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 111

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 10, 2008 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

60% jesam 40% nisam.Ja vam mogu slušati sve tako da mi ne smeta ako puste narodnjake,rock ili bilo šta ali često ima tako glupih pjesama da mi dođe da ugasim radio
 
Igorhandball13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Jan 2009
Poruke: 33
Mesto: Beograd - Pale

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma muzika je perfect, ne moze bolja samo nastavite tako !
[B]

_________________
DON KING OF RING
 
luka_zgv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 32
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neodlucne sam vise da ali moze i bolje dok je sama pley lista Smile
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 10, 2009 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

luka_zgv je napisao/la sledeće:
neodlucne sam vise da ali moze i bolje dok je sama pley lista Smile


Ako ima dj-ja onda je mjuza extra, ali koliko ja vidim preko dana nema nikog (mozda gresim) i ta play lista je dosta solidna, ali nekad zna neko vreme bas da bude haos Crying or Very sad bar ne po mom ukusu , ali razumem svako na to gleda drugacije Very Happy

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
luka_zgv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 32
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sabados je napisao/la sledeće:
luka_zgv je napisao/la sledeće:
neodlucne sam vise da ali moze i bolje dok je sama pley lista :-)


Ako ima dj-ja onda je mjuza extra, ali koliko ja vidim preko dana nema nikog (mozda gresim) i ta play lista je dosta solidna, ali nekad zna neko vreme bas da bude haos :cry: bar ne po mom ukusu , ali razumem svako na to gleda drugacije :D


da u pravu si rjetko je neki dj na radiju trebalo bi to malo promjenit da ih bude vise
 
DjSinke
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..





Datum registracije: 25 Apr 2007
Poruke: 130
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 15, 2009 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

luka_zgv je napisao/la sledeće:
Sabados je napisao/la sledeće:
luka_zgv je napisao/la sledeće:
neodlucne sam vise da ali moze i bolje dok je sama pley lista Smile


Ako ima dj-ja onda je mjuza extra, ali koliko ja vidim preko dana nema nikog (mozda gresim) i ta play lista je dosta solidna, ali nekad zna neko vreme bas da bude haos Crying or Very sad bar ne po mom ukusu , ali razumem svako na to gleda drugacije Very Happy


da u pravu si rjetko je neki dj na radiju trebalo bi to malo promjenit da ih bude vise


Hehe...bit ce vise DJ-a, radi se na tome. Tako da se ocekuje jos vise dobre muzike i live programa Cool

_________________
 
luka_zgv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 32
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 16, 2009 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DjSinke je napisao/la sledeće:

Hehe...bit ce vise DJ-a, radi se na tome. Tako da se ocekuje jos vise dobre muzike i live programa B-)


jedva cekam ako trebate voditelje javi mi naprivat ja sam za
 
DjSinke
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..





Datum registracije: 25 Apr 2007
Poruke: 130
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 14, 2009 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vozi miško je napisao/la sledeće:
60% jesam 40% nisam.Ja vam mogu slušati sve tako da mi ne smeta ako puste narodnjake,rock ili bilo šta ali često ima tako glupih pjesama da mi dođe da ugasim radio


Stvar je u tome sto se vrti sva muzika sa servera i nema playlista. Svu muziku koju vidis za download je moguce da ces i cuti na radiju jednom, ako se potrefi.

Znaci ne mora ti biti uvijek od 2-3h pa da je biti isti zanr muzike (jedino ako je DJ), moze biti narodnjak, pa odjednom rock pjesma.

Zato je malo tesko sudit da li je ko zadovoljan ili nije, jer svako voli razlicito Very Happy . Ja bi radje postavio pitanje da li ste zadovoljni vrstom muzike koju pustaju DJ-i Smile .

Eto nadam se da sam nekom objasnio i pomogao Wink


Uzivajte nam u slusanju! Wink

_________________
 
ficovk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Mar 2007
Poruke: 9
Mesto: Vinkovci

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 15, 2009 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam zadovoljan! Vise narodnjaka izbacite pop rock Rolling Eyes ko jos to slusa? Neutral
 
tigrica.nena
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2010
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2010 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prezadovoljna sam
 
Dj_MiloWanovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Avg 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2010 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e imam jedno pitanje ..............imam ja svoj radio pa me zanima da li mogu preko foruma da trazim dj-a ......msm da li smem da otvorim temu kao na foru trazi se dj za taj i taj radio ????
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~ -> Da li ste zadovoljni izborom muzike na radiju www.domaci.de Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon