www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nickelback
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 03, 2009 11:39 pm    Naslov poruke: Nickelback Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Nickelback je kanadski post-grunge/rock bend. Osnovali su ga u Hanni (Kanada) Chad Kroeger, Mike Kroeger, Ryan Peake i tadašnji bubnjar Brandon Kroeger, kojeg kasnije zamjenjuje Daniel Adair. Ime benda dolazi još iz dana kad je Chad Kroeger radio u lokalnom kafiću, pa je, vraćajući mušterijama ostatak, govorio "Here's your nickel back" (Evo vam vaš ostatak).

2001. godine idaju novi album Silver Side Up, koji ih smješta među mainstream - izvođače. Singl "How You Remind Me" je bio golemi uspjeh, istovremeno na vrhu i kanadskih i američkih top - lista. Sljedeći singl s albuma, "Too Bad", također je postigao #1 na top - listama. Posljednji singl s ovog albuma, "Never Again", još jedan #1.
2002., Chad Kroeger radi zajedno s grupom drugih izvođača na temi "Spidermana", pjesmi "Hero".
2003. godine Nickelback izdaje novi album The Long Road. Vodeći singl je bio "Someday".
Nickelbackov 5. studijski album, All The Right Reasons iz 2005. godine dao je pet U.S. top 20 singlova: "Photograph", "Savin' Me", "Far Away", "If Everyone Cared", "Rockstar". Čak 3 od njih su postale top 10 singlovi u SAD-u.
2008. godine izašao je novi album - Dark Horse, za koji je vodeći singl trebala biti pjesma "If Today Was Your Last Day", no na kraju su se predomislili pa je to bila pjesma "Gotta Be Somebody". Novi album je pušten u prodaju 18.11., a na njemu je radio Mutt Lange.


-> Slušate li ne/rado njihove pjesme?
Koje su vam 'the best'?

...

Pišite... Smile



 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 05, 2009 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ahhh,Nickelback.... Very Happy

Photograph
Rockstar
Far away



moji favoriti Very Happy

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
°_Daniel_°
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Maj 2009
Poruke: 472
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 05, 2009 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni najbolje pjesme su na albumu All The Right Reasons iako moram priznati da taj zadnji album nemam i nisam ga poslusao ali zato cu se sad baciti u potragu.. Very Happy

_________________
... k'o da ženu nikad nisam vidio, k'o da mi je sudnji čas
kao s lanca pušten pas, kao dječak igračku u izlogu
samo bih te gledao, samo bih te volio dok mogu ...
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 05, 2009 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ Ako nisi poslušao taj album, kako znaš da su najbolje pjesme...? Laughing Laughing Laughing
 
°_Daniel_°
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Maj 2009
Poruke: 472
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 05, 2009 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dark Horse nisam poslusao... Mr. Green Opet moje objasnjavanje... Mr. Green

_________________
... k'o da ženu nikad nisam vidio, k'o da mi je sudnji čas
kao s lanca pušten pas, kao dječak igračku u izlogu
samo bih te gledao, samo bih te volio dok mogu ...
 
batin
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 21 Jul 2008
Poruke: 542
Mesto: La Serena

chile.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 15, 2009 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... Ja inace gotivim House, ALI Nickelback je odlican pevac & naravno da ga slusam po meni ima "Najjaci glas" na sceni!!! Nazalost nisam preslusao ceo Album Sad((( ali par stvari vrtim stalno!!!!
1.Rockstar
2.How you Remind me
3.If Everyone Cared
4.Photograph
5.Saving Me-----> & Naravno moj Favorit (:!!!

Show me what its like
To be the last one standing
And teach me wrong from right
And Ill show you what I can be
And say it for me
Say it to me
And Ill leave this life behind me
Say it if its worth savin me
Hurry Im falling.......... Text je mnooogo dobar!!!

_________________
...Srce radi za Slavu...
 
ada22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 132

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imaju neke dobre pesme, moje omiljene su saving me i gotta be somebody
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Nickelback Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon