www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Riblja Corba...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 20, 2009 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Totalno je "out" novi album. Rolling Eyes



za nekog ko slusa iskljucivo narodnu muziku nisi adekvatna da dajes misljenje o roku



ja jedva cekam da cujem pesmice



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 20, 2009 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
za nekog ko slusa iskljucivo narodnu muziku nisi adekvatna da dajes misljenje o roku


Ali takođe imam pravo na mišljenje. Volim da čujem sve, a onda se opredelim da li ću neku određenu pesmu slušati ili ne. Rolling Eyes
 
SKARLET2004
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 17 Avg 2004
Poruke: 323

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 26, 2009 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auuuu-pesma Koliko je volim-razbija!!!!
album je VRH al ova pesma je..........savrsena!!!

_________________
dobro je kad u zivotu za nesto se boris
rukama stvoris
dobro je kad u zivotu nekoga volis
neko te voli
dobro je kad u zivotu neko te sluti
ti nekoga slutis
ali najbolje kad u zivotu
imas nekog s kim mozes ovako da sutis...
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maloprije sam preslusao novi album,i nije los,ima nekoliko dobrih pjesama.Ali ipak Bora vise nije onaj stari...Previse balada.. Neutral

_________________
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2009 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sjećam se klinke koja je pregledavala tatine kazete i pronašla jednu koja joj je zaokupila pažnju... Ugledala je jednu crnog omota na kojoj je bila naslikana riblja kost... To ju je prilično uplašilo, ipak je bila dijete... Ta joj je mračna slika ostala u sjećanju do danas...

Nekoliko godina kasnije, sestrična joj je poklonila jedan CD - "Meni se ne sviđa niti jedna pjesma, ali znam da ti slušaš ovakve... To su hitovi Riblje čorbe.". Ubacila ga je u CD player i prva pjesma... Ugodno iznenađenje... Druga, treća, četvrta - wow! Bila je oduševljena pjesmama ( Kada padne noć, Lutka sa naslovne strane, Dva dinara, druže, Avionu, slomiću ti krila... ) te se doslovno drogirala njima...

Jedan poziv, kumov dolazak i imala je cijelu njihovu diskografiju... Jedno cijelo ljeto slušala je isključivo njihove pjesme... Prijeratne pjesme. Wink

...

Njihove pjesme i dan danas slušam bez obzira na pjevačeve političke idiotarije. Rolling Eyes Alkohol mu je spržio mozak i o tome nema diskusije. Rolling Eyes Riblja čorba je originalna, legendarna grupa, tekstovi su odlični (većina), a posebice volim hard rock zvuk u samim počecima...

Wink
 
Krtza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2008
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta reci za takvog profesionalca!!! Meni omiljene pesame: Princ, Lutka sa naslovne strane, Pogledaj dom svoj andjele...
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2012 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oni su legende našeg rokenrola,šta reći.Pogledaj dom svoj anđele,Dva dinara..sve hitovi.Lepše su mi starije pesme od novijih!

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
Preljepa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2012
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2013 4:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kvalitet koji traje godinama...
 
mircestt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Okt 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2014 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na moje veliko iznenadjenje, ove novije pesme i nisu nesto...Ali mozda ipak mi malo i patimo od tih starih pesama, navikli smo se na njih, pa na ovo novije i nekako ne lezi Very Happy
Ali, Bora je car pa mu se i da oprostiti Very Happy
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 30, 2014 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali gde je Riblja Corba danas?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Riblja Corba... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon