www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zidovi-u koju boju?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
Sojcica devojcica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Avg 2009
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam odlucila da mi kuhinja bude u hladnijim tonovima..oni ubijaju apetit. Very Happy


_________________
Moze kafica?
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se dugo dvojumila koju boja da uzmem..

I na kraju izabrala bijelu Mr. Green Zasto?
Zato sto volim slike, volim umjetnost, volim stil. Ako su mi bijeli zidovi, mogu kupiti lijepe slike za zid, mogu kupiti lijep dvosjed i druge stvari za sobe, a da mi ne bude
sve previse sareno.. Zidovi su mi sada bijeli, kupila sam 2slike, i imam jednu sliku koju sam sama napravila Very Happy
Dalje imam siv dvosjed sa plavim jastucicima i taman parket.. Krevet je sivo, a biro je ista boja kao parket, tamno znaci..
Zadovoljna sam, ne bih sada drugacije birala Wink

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 27, 2010 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zelena boja odmara oci ,istina je jer mi je jedna od spavacih soba u stanu zelene boje i bas se osjecam opusteno kada boravim u njoj...doduse moja je roze boje jer obozavam tu boju i imam rozo-bijelu tapetu samo kao detalj na jednom dijelu zida Mr. Green

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 28, 2010 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S obzirom da mi je namestaj kombinacija boje drveta i bordo boje, morala sam nekako uklopiti i zidove Mr. Green Kupila sam krem (boju pudera) reljefne tapete i borduru koja ima sare u bordo boji. Ranije sam imala prvo bele zidove, tamniji namestaj i soba me na neki nacin gusila, uvek sam imala osecaj da je u njoj vladao neki mrak Confused sto sada vise nije slucaj Very Happy E sad, ovo je moja kombinacija verovatno zahvaljujuci namestaju koji sam prvo kupila, ali kada bih sada trebala opremiti jednu sobu iskljucivo za odmor, zidove bih okrecila u boju lavande. Jedna prostorija u mojoj kuci je u toj boji i ta prostorija ima neku posebnu draz i deluje veoma umirujuce Very Happy

U svakom slucaju, treba eksperimentisati, a i s godinama nase zelje i potrebe se menjaju. Ja sam bila veliki protivnik tapeta, a sada kada vidim lepu tapetu ne moze me niko odlepiti od izloga 10 minuta Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Blizanac :)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 05, 2010 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao svima! Pomagajte mi.....Skoro treba da krecimo dnevnu sobu sa kuhinjom.Namestaj mi u dnevnoj plavi sa krem a kuhinja mi je tamno braon! Koje boje mogu da koristim? ja bih dve boje posto bi time odvojila kuhinju od dnevne
hvala na pomoci unapred Laughing
 
Jastrijeb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jul 2011
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2011 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih cjepio tirkiznu...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2011 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene ni jedan zid ni u jednoj sobi iliti prostoriji, nije iste boje... Laughing Laughing Laughing
naravno u kontadezenu od namjestaja... Mr. Green
ja volim bijelu boju...ide lijepo sa kombinacijom namjestaja od tamnijeg drveta ...
dok svijetlo drvo zahtijeva tamnije boje zidova..jer fazon je da namjestaj dolazi do izrazaja..
a ne zidovi...to ti je kao i sa ramom za sliku...slika nikada nece biti dobra i pokazati sav svoj sjaj i smisao ako ima los i dosadan ram... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Zidovi-u koju boju?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon