www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta si uradio kada si saznao da se udala za drugog?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
gump
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 27, 2009 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da mi se to desi ja bi se napio ko letva odvalio bi se od alk onda bi im ujutru onako nikakav cestitao

 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 03, 2009 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...diskutabilno, pa zavisi da li bi to bila devojka koju stvarno volim ili samo neka avantura prolazna....
Ako je ovo prvo, moguce da bi nekog dobro nalupao od batina i onda cestitao...mislim da bi bilo svasta...zavisi od situacije, mozda bi samo cestitao...zavisi kog je izabrala Mr. Green
ako je drugo iskulirao bi....nebi me zanimalo

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 15, 2009 1:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rekao hvala ti bože,da budem i iskren bilo mi je jako puno žao tog lika,
jer vjerovatno nije imao pojma šta ga je snašlo... Mr. Green

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2009 4:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslao cvece i halal i bas i nisam bio toliko srecan, da se ne lazemo.... otisao je deo mene... mada imao sam mogucnost da budem pored nje, ali ono... nekad se valja izboriti za neke stvari tako sto se neces boriti... tako sto ces zastati... a prave stvari ce doci na svoje mesto....

Arrow Epilog: Cvece se osusilo.... ja sam nasao nesto vrednije... a njoj kako cujem ni malo nije bajno... ljubi je majka...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Šta si uradio kada si saznao da se udala za drugog? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon