www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ideja
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
ClubDJTeam_1
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 28

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 27, 2009 1:23 am    Naslov poruke: Ideja Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav Svima.Naime imam jednu super ideju,koja bi se nadam se svidjela vecini clanova naravno ako administracija odluci!!Pa da krenemo,vec sam postavio temu sto se tice ponovno otvorenog najboljeg hrvatskog deejay weba ClubDJTeam.Tko nezna,tamo se nalazi mnogi,producenti,deejayi iz mnogih drzava.hrvatska,srbija itd...Znaci da predemo na stvar,na nas web se iskljucivo postavljaju remixi narodnih,stranih pjesama,mixevi,produkcije itd,te strane,zabavne,domace(hrvatske) pjesme.Imamo i folk sekciju i ako bi administracija dozvolila i odobrila moju ideju uklonili bi folk sekciju jel vi ste folk web pa je ta kategorija vama konkurencija.Na forumu takoder mozete se opustiti uz razne rasprave,nauciti o deejayingu,postavljati pitanja koja vas zanimaju oko toga takoder i o producingu,postavljaju se samplovi,virtual instrumenti,programi za producing i deejaying...Znaci to je sada sadrzaj naseg weba koji je neki dan otvoren.Sad naravno ako bi administracija ponavljam opet htjela da budemo vas official web gdje mozete skinuti razne remixe neka se jave ovdje.Uglavnom stari ClubDJTeam je imao preko 30.000 clanova nazalost prije negoli se zatvorio..Eto!Hvala na odgovoru unaprijed i ako vam nesto nije jasno pojasnit cu..!

 
ClubDJTeam_1
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 28

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 30, 2009 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se i cekam odgovor od administratora nenada:)
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 30, 2009 6:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ili dugo razmisljaju ili su se vec opustili/// i na forumu se vec radi svasta(u trac partiji) Laughing Laughing

_________________

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 30, 2009 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ClubDJTeam_1 - admin ce se javiti cim bude imao vremena, kao sto ti je i rekao Wink


Hot Cherry - ti zatvori okice ako se stidis tih radnji na Tracu Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
ClubDJTeam_1
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 28

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 30, 2009 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oke hvala vam
 
ClubDJTeam_1
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 28

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 02, 2009 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Toplo se nadam da ce od ovoga nesto biti!
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 02, 2009 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne razumem ovaj predlog, kakvu bi korist vi tu imali od nas, a kakvu mi od vas?

Poz

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
ClubDJTeam_1
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 28

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 02, 2009 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Ne razumem ovaj predlog, kakvu bi korist vi tu imali od nas, a kakvu mi od vas?

Poz


imas pp!!tamo cu ti detaljno objasniti
 
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 02, 2009 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo ni ja ne kontam, uklonili bi folk selekciju a to je ono sto se ovde najvise skida (mislim sto se pesama tice )
 
ClubDJTeam_1
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 28

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 02, 2009 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rada_zemunka je napisao/la sledeće:
ovo ni ja ne kontam, uklonili bi folk selekciju a to je ono sto se ovde najvise skida (mislim sto se pesama tice )


Nene..Ne ovdje ukloniti folk sekciju,.......ako se ista dog s adminom onda cete znati sve na kraju heh
 
ClubDJTeam_1
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 28

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 03, 2009 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se ja i nenad dogovorim oko toga sve cete znati!!
 
ClubDJTeam_1
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 28

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 03, 2009 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da ce vec netko ista odgovoriti :S
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Ideja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon