www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Treće oko
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
kat.j.arza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2008
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej,ne znam gde bih ovo mogla postavit,pa..poshto se za trece oko smatra da je ujedno i 6 chakra..onda..
Da li neko ima kakve informacije o ruchnim i stopaonim chakrama?Jako su mi potrebne,-posebno za ruchne_


 
TreceOkO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Avg 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav!Nemam nikakve informacije o tome sto trazis nazalost.Ova tema je jako neistrazena tako da ne znam sta da ti kazem.Pitam se dali uopste postoje te rucne cakre,ili mislis na energetska mesta,ustvari onda mislis na tacke gde se nervi ukrstaju.Na nasim rukama su senzori,kojima osecamo stvari.Boja te energije se menja,od hladne ka toploj boji.Sve zavisi koju boju koristis,taj efekat ces i dobiti.Simboli u odredjenoj boji aktiviraju nerve,recimo neki simbol koj inacrtas na ruku.Sve zavisi sta hoces da postignes.

Andre andre ariva
 
mandragora13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Miskopisko, slažem se. Tko zna kako bi me gledali u Ghetaldusu da naručim 3 leće, jer sam ćorava na sva 3 oka...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam mnogo dobro 3 oko i nalazi se baš u glavi Laughing Laughing Laughing

_________________

 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 11, 2009 8:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kat.j.arza je napisao/la sledeće:
Ej,ne znam gde bih ovo mogla postavit,pa..poshto se za trece oko smatra da je ujedno i 6 chakra..onda..
Da li neko ima kakve informacije o ruchnim i stopaonim chakrama?Jako su mi potrebne,-posebno za ruchne_


Treće oko nije 6 čakra samo je povezano sa 6-om čakrom i pineal žlezdom.

Stopaone čakre

Stopalne čakre su direktno vezane sa Baznom i Sakralnom čakrom.
Postoji dosta vrsta meditacija otvaranja stopaonih čakri neke možeš naći na netu.
Ručne čakre

Takođe možeš naći više o njima na netu.


TreceOkO je napisao/la sledeće:

Pitam se dali uopste postoje te rucne cakre,ili mislis na energetska mesta,ustvari onda mislis na tacke gde se nervi ukrstaju


Pa energetska mesta su upravo čakre
Smile

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Treće oko Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon