www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Flash igrice
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
pc81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 1:11 pm    Naslov poruke: Flash igrice Na vrh strane Na dno strane

Veoma zanimljive flash igrice. Svaki dan se dobiju igrice koje se mogu igrati, zatim ako si uporan dobijas medalje, kako dobijas medalje tako ti se otkljucavaju nove igrice koje naravno donose vise bodova iliti bubsa. Sve u svemu meni jako interesantno. Sa tim sakupljenim bodovima mozete zatraziti cek, kupiti neke poklone, ici na tombolu aukciju i sl. E sad kako sam skontao ima caka da se registruju ljudi na vas pa da onda dobijete prvi poklon koji oni osvoje, ili mozete uzeti broj poena koji je ekvivalentan toj nagradi. E sad, ja cu pokusati da objasnim sve sto bude nejasno vezano za registraciju, igranje igrica i slicno. Evo ja igram vec 80 dana ovo cisto iz za.ebancie i jos mi nije dosadilo, ebiga probajte pa napisite svoje misljenje, kao sto rekoh ako bude problema pitajte.
http://home.blic.net/pc81/prizee.htm


 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 19, 2008 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova je interesantna (muzika). Cilj je skupljati zute dragulje i naravno ljubichaste cvetove, od crvenih bezi. Smile

http://music.catch.fizzlebot.com/

Moj score: 706080

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
ivan i.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 8:22 pm    Naslov poruke: Mahjong Na vrh strane Na dno strane

Ja igram mahjong i Super Mario igre i ponekad tetris i ostale stare igre za gubljenje vremena Very Happy
 
domacimax
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 20, 2009 12:59 pm    Naslov poruke: flash igre Na vrh strane Na dno strane

flash igre svakim danom postaju sve bolje i bolje jer grafika dosta napreduje, primjetio sam da sada dosta ima 3D flash igrica koje su neke u rangu PC igrica a nadamo se da ćemo uskoro igrati popularne PC igre u flash formatu.

_________________
igre auto pijaca oglasi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> Flash igrice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon