www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rezultati izbora za Miss i Mistera 2008.
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam zadovoljan kako su protekli izbori...pojedinci su radili ono sto nije smelo a to je pravljenje duplih naloga i glasanje za svoje favorite...Pobednicama i pobednicima svaka cast ali ovo sto se desilo nije uopste bilo fer prema kandidatima koji su svoje glasove posteno dobili Smile ...vecina njih shvata o cemu govorim, tako da


_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 5:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
Nisam zadovoljan kako su protekli izbori...pojedinci su radili ono sto nije smelo a to je pravljenje duplih naloga i glasanje za svoje favorite...Pobednicama i pobednicima svaka cast ali ovo sto se desilo nije uopste bilo fer prema kandidatima koji su svoje glasove posteno dobili Smile ...vecina njih shvata o cemu govorim, tako da


Ne brini se ti ništa. Tu sam ja, kao glavni voditelj, da ih upucam Wink
(mislim, glasove… ne naloge i njihove vlasnike…)


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najiskrenije čestitke od mene za miss i misstera te njihove partioce

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
andeja natasa76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Maj 2007
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitke, i znajte da je ovaj kele bas mace. Embarassed
 
kArAkAjAc1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Sep 2008
Poruke: 21
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatka mala nema sta

_________________
jA i sAmO jA i uVjEk jA i oPeT jA.......
 
Pamelaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jun 2004
Poruke: 39

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GroundZero, nisam nikad ni sumnjala u tebe Cool cestitam od srca i ostalim Smile

_________________
Danas je fakat tesko biti glup, jer je prejaka konkurencija..a ljubav kao u sahu: DAMA UVIJEK ODE ZA KONJA!
 
Goran 44
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 08 Sep 2009
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 25, 2009 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke svima
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 25, 2009 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pošto su već krenuli novi izbori, vreme je da se ova tema zaključa. Smile


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Rezultati izbora za Miss i Mistera 2008. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon