www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ANTIVIRUS & SPYWARE
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
borisgut
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2009
Poruke: 12

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 12, 2009 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar je NOD32 ali je bolji AVG,koristio sam ja NOD32 mjesec dana i dobar je ali sad koristim AVG Internet Security i mnogo je bolji od NOD-a32 jer AVG ima Web Shield koji neda da virus upadne u kompjuter,mislim u svemu je bolji AVG od NOD-a32.

 
isaisa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Okt 2009
Poruke: 4

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 23, 2009 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja samo imo norton pa ljudi on kao da privlaci troyans itd
Sada imam kasperski 2009 mislim da je kasperski najbolji
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 27, 2009 5:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najnovija kombinacija - za sada sam prezadovoljan:

1. Avast
2. Malewarebyte`s Anti-Maleware
3. SUPERAntiSpyware Free Edition

(Windows 7 Firewall naravno ukljucen)
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na poslu su uzeli Norton 360 III pa sam stavio taj isti na laptop da vidim kako ce da radi.
Da vam iskreno kazem, da kucnem od drvo kuc kuc kuc, za sada super radi, ni ne primetim da radi, isto tako i dok skenira. Mislim kakve su druge verzije bile, ova je nesto posebna.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
balanca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2019
Poruke: 9

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2019 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S obzirom da sam na Linuxu, konkretno besplatnoj rolling distribuciji Solus, ne koristim baš ništa od sveg ovdje spomenutog - isto kao i 99,9999999% ostalih Linuksaša diljem svijeta Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> ANTIVIRUS & SPYWARE Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon