www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

10 Najmisterioznijih Mesta Na Svetu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

History's Mysteries-The Catacombs of Rome 3/5




 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

History's Mysteries-The Catacombs of Rome 4/5


 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

History's Mysteries-The Catacombs of Rome 5/5


 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 20, 2007 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voljela bih da posjetim neke od ovih mjesta...samo da bude dan,naravno Very Happy

_________________

...zauvijek tvoja...

**kissy&granger forever**
 
***malena***
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jul 2007
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 8:12 am    Naslov poruke: Re: ...10 Najmisterioznijih Mesta Na Svetu... Na vrh strane Na dno strane

goran.b je napisao/la sledeće:

Bas mi je drago da su ti se dopale ove emisije!!
Nema na cemu cim pronadjem nesto novo ja postavljam. I ja mislim da su ove epizode iz starijih emisija, neznam tacno koje godine su ove snimane nisam mogao da pronadjem ali sam siguran po snimcima da mi izgledaju starije. I ja verujem da su iz proslih epizoda.
A da taj dragsholim dvorac he he znaci samo po danu bi ga posetila nista po noci?? Laughing Wink


Da, da samo po danu Laughing nikako po noci, mislim dvorac je extra za obilazke, ali kao sto sam navela ja bih se samo usudila po danu da ga obidjem i posetim nikako po noci. Laughing Ja nesmem po noci ni da gledam ni da citam sve ove snimke i price o duhovima u ovim temama, samo po danu... Laughing tada je ipak najsigurnije. Laughing

Sto se tice ovih snimaka sto si postavio u vezi rimskih katakombi mnogo ti hvala odlicna je emisija bila, nisam ovo nikada pre gledala, dopalo mi se mnogo, jer Ja sam posetila rimske katakombe i stvarno je bilo mnogo interesantno, oseti se neka energija tamo, bilo je bas misteriozno, toliko historije na jednom mestu. Rim je predivan prepun hisotrija, legendi i mitova, obozavam Pariz i Rim meni jedni od omiljenih i najlepsih gradova na svetu. Takodjer mi se mnogo dopada i London jer ima dosta interesantnih mesta za obilazke. Very Happy

Na ovoj stranici se nalazi 100 najmisterioznijih mesta u celom svetu, nisu poredani po nekom posebnom redosledu znaci nabrojeno je 100 najmisterioznijih mesta po celom svetu.
http://www.hauntedamericatours.com/100mostscariestplace.html

Pise na jednom mestu da je Prag jedan od najmisterioznijih Evropskih gradova i da ima najivse duhova, mitova i legendi.
Stvarno izgleda kao misteriozni grad iz bajki.





_________________
 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 8:43 pm    Naslov poruke: Re: ...10 Najmisterioznijih Mesta Na Svetu... Na vrh strane Na dno strane

***malena*** je napisao/la sledeće:
goran.b je napisao/la sledeće:

Bas mi je drago da su ti se dopale ove emisije!!
Nema na cemu cim pronadjem nesto novo ja postavljam. I ja mislim da su ove epizode iz starijih emisija, neznam tacno koje godine su ove snimane nisam mogao da pronadjem ali sam siguran po snimcima da mi izgledaju starije. I ja verujem da su iz proslih epizoda.
A da taj dragsholim dvorac he he znaci samo po danu bi ga posetila nista po noci?? Laughing Wink


Da, da samo po danu Laughing nikako po noci, mislim dvorac je extra za obilazke, ali kao sto sam navela ja bih se samo usudila po danu da ga obidjem i posetim nikako po noci. Laughing Ja nesmem po noci ni da gledam ni da citam sve ove snimke i price o duhovima u ovim temama, samo po danu... Laughing tada je ipak najsigurnije. Laughing

Sto se tice ovih snimaka sto si postavio u vezi rimskih katakombi mnogo ti hvala odlicna je emisija bila, nisam ovo nikada pre gledala, dopalo mi se mnogo, jer Ja sam posetila rimske katakombe i stvarno je bilo mnogo interesantno, oseti se neka energija tamo, bilo je bas misteriozno, toliko historije na jednom mestu. Rim je predivan prepun hisotrija, legendi i mitova, obozavam Pariz i Rim meni jedni od omiljenih i najlepsih gradova na svetu. Takodjer mi se mnogo dopada i London jer ima dosta interesantnih mesta za obilazke. Very Happy

Na ovoj stranici se nalazi 100 najmisterioznijih mesta u celom svetu, nisu poredani po nekom posebnom redosledu znaci nabrojeno je 100 najmisterioznijih mesta po celom svetu.
http://www.hauntedamericatours.com/100mostscariestplace.html

Pise na jednom mestu da je Prag jedan od najmisterioznijih Evropskih gradova i da ima najivse duhova, mitova i legendi.
Stvarno izgleda kao misteriozni grad iz bajki.






Hehe upravu si po danu je sigurnije nema sta.
Drago mi je bas da ti se dopadaju emisije i naravno kada pronadjem nove ja postavljam specijalno za tebe prelepa ***malena***.
Nisam znao da i teme u riznici tajni citas samo po danu znaci ni to ne citas po noci? hehe.
Vrlo dobra ova stranica sto si postavila ovih 100 mesta hvala ti mnogo za ovaj link. I ja mnogo obozavam gradove koje si navela, slike su super.
===
 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BBC- North East Wales Ghosts-Denbighshire:
Denbig Castle vigil

video:
http://www.bbc.co.uk/mediaselector/ondemand/wales/northeast/media/ghosts?bgc=C0C0C0&nbram=1&lang=en&bbram=1&ms3=6&ms_javascript=true&bbcws=1&size=16x9

Denbigh Castle's ghosts
http://www.bbc.co.uk/wales/northeast/guides/weird/ghosts/pages/denbigh_vigil.shtml

10 NAJMISTERIOZNIJIH MESTA NA SVETU

North East Wales Ghosts Wrexham: Holt- The Bridge of screams

http://www.bbc.co.uk/wales/northeast/guides/weird/ghosts/pages/bridge_screams.shtml
 
ljubamafija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Feb 2008
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sinovi,dodjite vi u adice da vidite sta jhe misterija
to je na periferiji novog sada
ko prezivi pricace

_________________
amadeus band.......
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 9:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubo, gde se to tačno nalazi?

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
slobodanr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Jan 2008
Poruke: 24
Mesto: Petrovgrad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.rumunija.info/BRAN/castelul%20bran.jpg

zamak grofa Drakule

_________________
Ziv je Draza umro nije...dok je Srba i Srbije ! ! !
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 17, 2009 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican tekst... Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
marina0101
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Sep 2009
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 02, 2009 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dal stvarno nesto postoji ili je sve to izmisljeno iz nekog razloga da zaplasi ljude ili postoji neka cudna energija.... Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> 10 Najmisterioznijih Mesta Na Svetu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon