www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vazno obavestenje za sve koji zele da posalju neku pesmu!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
ladora
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 16

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 23, 2005 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bezveze saljemo pesme kad ih nitko ne ubacuje.
i kad postavis pitanje, nitko ti ne odgovara. mislim da to nije u redu. Sad


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 23, 2005 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ladora je napisao/la sledeće:
bezveze saljemo pesme kad ih nitko ne ubacuje.
i kad postavis pitanje, nitko ti ne odgovara. mislim da to nije u redu. Sad
Ako se pesma ne ubaci na sajt ili ti neko ne odgovori, znaci da sigurno nema vremena trenutno za to... znaci svi smo mi ljudi, imamo mnogo obaveza i problema u zivotu i ne mozemo samo da se staramo o pesmama, jer od toga osim velikog posla, nemamo ama bas nista, a slozices se da od necega mora da se zivi, znaci 8-10 pa i vise sati dnevno na poslu, a privatan zivot, pa sajt... treba to postici Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
izgubljen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 21 Dec 2004
Poruke: 13

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene zanima koliko je ogranicenje u postavljanju pjesama? Ipak mislim da se nemoze stavit odjednom 4000 pjesama il je server toliko dobar da bi to podnio!?
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgubljen je napisao/la sledeće:
Mene zanima koliko je ogranicenje u postavljanju pjesama? Ipak mislim da se nemoze stavit odjednom 4000 pjesama il je server toliko dobar da bi to podnio!?
Nema ogranicenja u broju, tj. server je ogranicen prostorom na disku, a njega ima dosta... ogranicenje smo mi, ljudi, jer ne mozemo sve da postignemo. Neutral

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Locutus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 124
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, imam zelju da vam pomognem ali bojim se da cu vam zatrpati mail.
Imam oko 8000 narodnih pesama a vi ni upola toliko. Budem li vam to slao mailom...?
Sta da radim?

_________________
We are the Borg
Resistance is futile

 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Locutus je napisao/la sledeće:
Uh, imam zelju da vam pomognem ali bojim se da cu vam zatrpati mail.
Imam oko 8000 narodnih pesama a vi ni upola toliko. Budem li vam to slao mailom...?
Sta da radim?


Imamo i mi na nasim kompovima mnogo muzike,ali to nije postavljeno na sajt,ako zelis nesto da saljes prvo posalji mail sa pesmama koje bi slao,jer mi stize mnogo pesama koje ja vec imam na svom kompu... Da nebi pravio sebi bezveze posla,bolje prvo kazi sta bi slao,hvala Smile

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Whitelighter je napisao/la sledeće:
Dali pitanja koja ja postavim odgovaruju korisnici ili upraava sajta? Question


A sta ti mislis? Izvoli pitaj,ali ako moze na pp ili mail...

_________________
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Whitelighter je napisao/la sledeće:
Samo nesto.Visim da pored imena korislnika ima dosta slicica. Gde ja mogu da nedjem te slicice. Unapred hvala. Very Happy


Alo prijatelju vec nekoliko posta su ti brisana obrati paznju malo sta pises i pitas i gde to radis inace cu biti primoran da te banujem Exclamation

_________________
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Whitelighter je napisao/la sledeće:
Izvinite kao ne ratim temu jer ja bas tacno ne znam kako se ulazi u forum pa trezim neki nacin pa kako udjem, udjem. Pa tako samo da vam kazem. Da nemislite da zelim da zlouptrebim forum. posto ne zelim da budem banovan. Very Happy


Poslednji put te opominjem nije ovde mesto za to idi na http://www.domaci.com/index.php i tamo nadji teme gde ces pisati imas ih prko 5000 pa vidi sta te interesuje tamo da pises pitas i odogvaras Exclamation

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrbakero je napisao/la sledeće:
ja bih poslao imam dosta unikatnih stvari ali ne znam kako??pomoc

Sve pise,samo nema ko da cita...

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrbakero je napisao/la sledeće:
da li moze da se salje preko outlooka i kako?
Embarassed


Vidi decko,ne treba da se mucis uopste da saljes pesme,imamo ih i previse,ozbiljno ... A druga stvar,ovo nije tema za poducavanje kako se salje muzika preko outlook-a...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Vazno obavestenje za sve koji zele da posalju neku pesmu! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon