www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Shanerka i jos vele da je slatka a nema svoj kutak...ima,ima
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 12:30 pm    Naslov poruke: Shanerka i jos vele da je slatka a nema svoj kutak...ima,ima Na vrh strane Na dno strane

Hmmm....izgleda da ju je muz opasno pritegnuo pa je vise nema ovdje al mi mislimo na nju,jel tako druze raptore?? Mr. Green

 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 19, 2009 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing dzes ba toni sunce ti kalisano Laughing Laughing Laughing nek si vala sjetio me se Laughing Laughing Laughing ne mozes ti bez mene ni sekunde Laughing Laughing Laughing Laughing tufahijo moja Mr. Green a jes stiska me Laughing Laughing ni tam ni vam Laughing Laughing djuvegija pravi Mr. Green kod tebe sefe imal sta ,jesil mi ziv ,zdrav,pametan Mr. Green slusa li zenu bogati mislim da da nije mi se odavno zalila Laughing
hvala za kutak i tufahije pa cujemo se Very Happy
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 9:34 am    Naslov poruke: :):):):) Na vrh strane Na dno strane

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lujkačoooooooooooooooooooooooo
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Di si ti meni, pričinjava li mi se Shocked ili si ti to zaista ostavila neki trag? Very Happy Mr. Green

Ajde sad ovako javno da ti kažem, reci tom tvom đuvegiji da olabavi malo i da nam te vrne Wink
Nema smisla, mi te ovde godinama mazili, pazili i zvaali ..... slatkica Mr. Green , a on, pametan čovek, oženio te i sad te ima samo za sebe, neće ni malo da te deli Rolling Eyes Evil or Very Mad
Ne, ne, neće to tako da može Twisted Evil

Nego bre lOojkačo, š'a ima, a? Razz Mr. Green Jesi nas se poželela? (znam da mene jesi, nego onako pitam, zarad ostalih) Mr. Green

Dođi, dođi da te ljubnemmmmmm da pukne

I sad bih trebala, onako reda radi i da ti ostavim nešto....
A to bi moglo biti Rolling Eyes



Znam.... čik zapevaj, kao nekad Mr. Green Mr. Green

SmileSmileSmileSmile


_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas dobro draga sto imas svoj kutak,ja sam vec svratila,izvoli za tebe Very Happy

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 23, 2009 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh sta covek sve nece doziveti, dobi i ti svoj kutak, ali ne od tvoje ljubicice Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ako si ocekivala od mene nesto normalno, pfffffff onda pogresna adresa Mr. Green al mozes uvek dobiti cokolade iz uvoza Mr. Green a ne bi ti ni kruna s glave otpala da doneses i nama neke ili Mozart kuglice sa onih silnih proputovanja Mr. Green

E tako, sad da predjemo na drugi deo, onaj lepsi, tj. poklone Mr. Green

Nije da ono tvoje cudo ne valja, ali red je da se pokloni nova, da se bolje vidimo i cujemo Mr. Green



Ajmo dalje... mislim da ovo cudo pruza mogucnost za vise "akrobacija" od onog tvog, mada i ono sto si meni pokazala nije bilo za bacanje Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




Sledeci put da bolje pazis gde gledas, ono prosli put bilo bas "nekulturno", ja nesto kazem, a ti pogled "tamo dole", kad ono tamo... Mr. Green




Evo i malog doprinosa za onaj kutak koji uzgajas s ljubavlju, ali evo ti moje omiljene pa da me sacekaju kad dodjem tamo na obecani mi sprat Mr. Green




Pffff ovo je slucajno zalutalo, kad ti ne znas da ponudis, tj. znas ali bolje da ne kazem kako Mr. Green onda evo da te ja pocastim necim iz Milka asortimana Very Happy



I za kraj nesto sto sigurno necu omasiti, znam da je ovo pun pogodak Very Happy


Zoster




E takoc, od koga je previse je, za koga je... pa premalo je Wink Leti poljubac predstavniku raje od "rajske ptice" Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 24, 2009 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nenaaaaaaaaaaaa
kobiletino moja ludaaaa Mr. Green pozelila ne pozelila aaa jesam ajde Laughing Laughing gdje tebe ne pozelit ludaco to uvijek Cool moj djuvegija a stas dosao i na njega red Laughing nemoj mi na njega u sve diraj sam u njeg ne dam Laughing Laughing Laughing Laughing neka dok me se zasiti Laughing ....ti se sjetila nesto meni napisat i odmha cojk kriv sto ne dodje da vidi hahahha evo dosla ja al tebe nema kokad mi ti cesce svratis ufff znam te Laughing Laughing Laughing mala garava jes da gorana dobro pjeva al ti si uvakat ovo odpjevala samo tako cak jos te imam nedje snimljeno kod druge moje kuce mislim da te redovno moja baka navecer slusa Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing nego legendo ljubim ja tebe puno i kad si mi pislal nisma bila tu nego na putu pa nisam nista odgovarala roaming ovo ono recesija Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing hvala sto svratih u ove moje odaje pa cujemo se,vidimo, Mr. Green ljubim garavu


Tamara:Hvala na dolasku,i divnom buketu vec sam mu nasla mjesto :)grazie,grazieeeee





i na kraju ovo slatko mačlo cupavo drago majce Laughing Laughing i ti se dovukla svoje guzove ovdje meni u moje odaje al neka si bome nisi prazne ruke Laughing Laughing Laughing bogati ko pohode:)naucila sma te necemu hahahhahaha sve mi ses vidja dodji mi opet Laughing Laughing Laughing ljubim pa cujemo se moram brzinski skratiit pricu nastavim drugi puta omelo me nesto Very Happy ne zamjeraj docici cu ja da nastavim Mr. Green
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 24, 2009 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako imas gde spakuj i ovo cvece,ulepsace ti svoj kutak Wink

i da se malo zasladis Wink

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 28, 2009 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajmo sad malo na brzaka, kratko i jasno Mr. Green Slika govori (bar) hiljadu reci, tako da... bese jednoglasna odluka Mr. Green Mr. Green Mr. Green





E sad, ne znam sta se vidi kad se pogleda (dole), ali... cini mi se da i nije krenula na spavanjac Mr. Green Laughing Laughing Laughing Leti poljubac od gospodjice ljubicice Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 07, 2009 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh malaaa li malaaaaaa predpostavljam o kome je rijec Mr. Green Mr. Green ludjakinjo Mr. Green al nema veze i ovde sam e zelila Very Happy
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 07, 2009 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaaa takooo je sexy.. full full full.. sve sto ima na sebi je cool cool cool.. kad je vide svi kazu uh uh uuuuh.. svi ortaci je zele, samooo njuu Wink Wink Very Happy Very Happy Mr. Green

Macko mwaaaaaaaaaaa

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 08, 2009 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni Šane ni mene... Al eto, neka ovog upisa, možda ga i vidi jednog dana. Raja se ne zaboravlja!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Shanerka i jos vele da je slatka a nema svoj kutak...ima,ima Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon