www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gubljenje Nevinosti i danasne devojcice!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
šćepan mali
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Maj 2009
Poruke: 312
Mesto: na obroncima Romanije

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 16, 2009 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E majko bozija koja sodoma i gomora.Bog ce ih sve kazniti i gorice u paklu maljetne grijesnice..Samo vi gubite nevinost u 13. godini pa vas niko nece ozeniti jednoga dana.Svaki momak oce da ozeni postenu i finu djevojku, ne neku ovaku.Bljak.

 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 16, 2009 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne trabunjaj šćepane... Izvini što moram tako da se izrazim ali te devojčice nisu izgubile nevinost sa panjem nego sa tim istim momcima koje posle traže poštene... Što ih traže kad ih nisu čuvali?

Vremena se menjaju, nažalost sve je manje nevinih ali daleko od toga da su sve koje su izgubile nevinost pre 20-e nepoštene i loše. Znam neke nevine pa su rospije ko što ni 3 ovih mlađih neće biti ni za 20 godina.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 19, 2009 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mi se cudili ciganima gde sa 14-15 godina radjaju....

Ja lepo kazem svima, danas televizor i internet u kuci treba zabraniti deci.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 19, 2009 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^pa nisu im televizor i internet oduzeli nevinost.
Ne dopada mi se u kom se pravcu ide sve ovo,ali ne bih rekla da neko nesto posebno radi na tom pitanju.
Neka svako svoje dete vaspita i obrazuje i ja bih rekla da je to pocetak.
 
biohaz_grrrl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Okt 2009
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 27, 2009 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šćepan mali je napisao/la sledeće:
E majko bozija koja sodoma i gomora.Bog ce ih sve kazniti i gorice u paklu maljetne grijesnice..Samo vi gubite nevinost u 13. godini pa vas niko nece ozeniti jednoga dana.Svaki momak oce da ozeni postenu i finu djevojku, ne neku ovaku.Bljak.


to shto ti u zhivotu nishta kresnuti netjesh, ne daje ti za pravo da se lozhish TOLIKO... Shocked
edit+update:
inache, zaboravih se malo, svaka devojka ima pravo da izgubi nevinost s kim hotje i kad to hotje, ali o tome ne mozhe rasudjivati dete koje ima 13 godina. ..mene bash briga, "odradila" sam to kada sam osetila zhelju i nije mi zhao... Very Happy

_________________
kada pogledam u nebo, tada pruzhim ruke dve, osetjam da gorim, osetjam da gubim sve, samo da je malo nade, samo daj da istrajem, netju da se predam, netju da posustanem...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 28, 2009 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne svidja mi se sto se danas to "Kad je devojka izgubila nevinost" uzima kao jedan od glavnih parametara za prosudjivanje o tome kakva je ta devojka kao licnost. Razumem zasto muskarci to rade, ali iz licnog iskustva mogu da kazem da sam se - ranije dok sam se vodio tim rezonom - nekoliko puta zeznuo tako da - bolje procenjujte ljude na osnovu toga kakvi su svakoga dana u nekim svakodnevnim situacijama nego po tome "kad je izgubila nevinost". To moze ali ne mora da bude pokazatelj da je neka devojka "drolja".
 
smiljana.b
>Edem<
>Edem<



Godine: 35

Datum registracije: 03 Avg 2009
Poruke: 1794

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 29, 2009 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E onda se ni djevojke ne trebaju udavati za muske asfalte tj. preko kojih su mnoge djevojke prosle Laughing ...
Ne smatram da je parametar karaktera godine kad je osoba izgubila nevinost Confused .bitnije su druge stvari mada mislim da ne treba pretjerivati niucemu.
Svakako mislim da djevojke trebaju da vode racuna sa kim ce spavati ali ova pretjerivanja koja se cuju od pojedinh koji hoce nevine za brak a da se tako izrazim povali bi svaku koja im se da.

_________________
Mnogom je cvetu sudjeno da ni od kog nevidjen cveta, I miris svoj da raspe u vazduh prazan i pust.
Dz.O.
 
*Sugar Lady*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 17 Nov 2009
Poruke: 25
Mesto: Rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...ja imam 17 i pol godina, nevinost sam izgubila prije nekih godinu dana, možda malo više sa dečkom s kojim ulazim u 2 godinu veze. On sad ima 23 godine. Ok mi je kada je dečko stariji od cure ali maximum 10 god. Naravno to se odnosi na to da cura ima 15-20 god. Danas je to tako, zato ni ne dižem neku paniku oko toga.
Danas je posve normalno da cura od neznam, 12 godina ne da gubi nevinost nego da je trudna ili da je rodila. Neke cure ni menstruaciju ne dobiju a već su se ''podale'' nekom.
Ja nisam tip osobe koja pazi kome će se prva podarit i dal će taj dečko biti onaj pravi i dal će taj prvi put sex biti poseban.
Uopće ne dajem neku važnost tome. Naravno da sam pazila kome ću se ''podarit'' ali za ostalo nisam marila, ni dal će mi bit prvi a ni zadnji.
I meni je stvarno jadno kada vidim curice od 13-15 god kako ulaze u auta dečkiju, to je tako ružno za vidjet ali maka tu kod nas to je dio naše svakodnevnice.
S vremenom se navikneš...Iako imam tek 17 i pol godina imam zrela razmišljanja. Ček mi i profesori u školi kažu da razmišljam kao osoba od 23-25 god. Te cure žele što prije odrast a kad jednog dana budu odrasle žalit će za svojim djetinjstvom. Govorit će ga da nisu imale!!

_________________
Dobro je kad u životu za nešto se boriš, rukama stvoriš!
Dobro je kad u životu nekoga voliš i netko te voli!
Dobro je kad u životu nekoga slutiš i netko te sluti, ali je
najbolje kad u životu imaš nekog s kim možeš lako da šutiš! Very Happy
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Ne svidja mi se sto se danas to "Kad je devojka izgubila nevinost" uzima kao jedan od glavnih parametara za prosudjivanje o tome kakva je ta devojka kao licnost. Razumem zasto muskarci to rade, ali iz licnog iskustva mogu da kazem da sam se - ranije dok sam se vodio tim rezonom - nekoliko puta zeznuo tako da - bolje procenjujte ljude na osnovu toga kakvi su svakoga dana u nekim svakodnevnim situacijama nego po tome "kad je izgubila nevinost". To moze ali ne mora da bude pokazatelj da je neka devojka "drolja".


Ne mora da znaci da svi gledaju na to, jer to kad si i s kim si izgubio nevinost nema nikakve veze kakva si ti licnost. Very Happy
Priznajem, ja sam pre godinu dana, mozda i jace, znala devojku(znam je i sad)koja je spavala sa svima koji su joj dosli na put.. i kajem se sto sam je osudjivala i mislila u sebi 'kakva je ku*ka' a dan danas mi je jedna od extra drugarica.. Jednostavno tad sam drugacije razmisljala (nezrelo Mr. Green ) Rolling Eyes Wink
Boli je uvo ko o njoj sta prica, ko o njoj sta misli, pravila je greske, zbog nekih se i kaje, zbog nekih i ne.. to je to Wink

I rekla bih jos nesto da se slazem sa osobom iznad u necemu sto je rekla.. da je pazila kome je dala, al nije se opterecivala dal ce joj biti zadnji Wink
Neke moje drugarice se opterecuju s tim bil spavale sa momkom, i posle ako bi, onda bi raskinuli posle 2 meseca, a vec su godinu dana u vezi(lupam)..
ne mora da znaci da momak iskoristi devojku samo da bi dobio, pa onda je ostavi.. mada ima i takvih Confused .. al nisu svi te sorte. Jednostavno u vezi nije islo i to je to. Ocekuje se sad ako devojka spava sa deckom da ce bit zajedno do kraja zivota.. To mi je skroz nebulozno Wink

eto, ako se setim jos cega, dodajem Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Anabona3232
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jul 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 17, 2010 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i ja kao jedna od tako malo mladjih da kazem svoje misljenje....

Imam 15. godina i nisam se jos nikom dala, iako sam imala prilike, naime samo sto sam napustila osnovnu skolu, pocela sam da se dopisujem sa drugom iz bivseg odeljenja( ozmedju ostalog moram napomenuti da je moje odeljenje, narocito muski deo bio opsednum sexualnim fantazijama i igrama). Nakon nekoliko poruka, poceo je da skrece sa teme i da mi nudi razne ponude, tipa hoces li sex? i svasta slicno tome... Misleci da je u pitanju samo sala prihvatila sam , a potom je usledilo pitanje JESAM LI TI PRVI? Mozete misliti moju reakciju, njima je samo bitno da u tom trenutnu mogu da pricaju kako su nekome oduzeli nevinost... Naravno oterala sam ga u *** i ako sam `fina` devojcica...

Shvatila sam da su to jos uvek samo prazne price za mene i da taj trenutak treba da pamtim po nekome koga volim i cenim a ne sa nekim kome je samo bitno sta ce ostali da pricaju...

Znaci da malo skratim posto sam ga bas razvukla... Smile Devojcice koje se daju sa 13,14 goodina su samo nezrele klinke koje zele da su `IN` jer nemaju drugi nacin, ili ga bar ne znaju... I da... Ne mogu sebe da opravdaju ako kazu desilo se slucajno, svaka od njih je znala u sta se upusta i pre nego sto se desilo...

Nadam se da vas nisam smorila ovim, ali sam se bas raspisala.... Smile))[fade]

A i da... Veliku ulogu u svemu tome igraju roditelji... Ako oni dopustaju svojim devojcicama da polugole-gole izadju u grad i vrate se kuci ujutru, onda nista bolje ne mogu ni ocekivati, a posle se cude sto ih je neko silovao...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 17, 2010 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na neke sam se komentare morala i nasmijati, ali ima i dosta pametnih riječi. Tema je dosta nezahvalna i vrlo nezgodna, pa ću ovom prilikom tek reći svoje mišljenje, ne upuštajući se u mnogo toga, jer je par osoba već reklo i moje mišljenje.
Nisam za to da djevojčice stupaju u intimne odnose sa 13 godina, jer su to još djeca, bez obzira na sve pomenute zamke današnjeg vremena, svijeta, interneta itd. Jednostavno su psihički i fizički nezrele za takvu vrstu intimnosti koju seks traži. Njhovi roditelji su ti koji ih trebaju kontrolisati i truditi se da im djete izraste u jednu normalnu i sposobnu osobu, a to niko ko nije imao normalno djetinjstvo neće biti u stanju. Normalno djetinjstvo sigurno nije seks u koji će ući radi radoznalosti ili da se pokažu "kul" kako vole reći.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*IgggY*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 15 Dec 2007
Poruke: 157
Mesto: ZemuN

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 02, 2010 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha,ha,ha... Ajmo ovako - Kakva majka, takva cerka! ili Plod ne pada daleko od stabla! - drugim recima, mnogo faktora utice na to kad ce devojka izgubiti nevinost, al' svakako je poradica(i okolina-drustvo) bitniji faktor!
Zelim samo da iskomentarisem i sledece:
Drage male devojcice, nemojte se zaludjivati i zavaravati princem na belom konju! Princevi imaju velike noseve, a plashtevi su im odvec feminizirani ako mene pitate(plagiram, plagiram.. Smile ) . To su bajke za malu decu! Prvo ,,fine'' devojke cekaju pravog, i cekaju i cekaju... i na kraju kad skapiraju da se kace samo na p****zeljnike, odustaju da budu fine i postaju k****! Smile Ukoliko su dobrog izgleda, tim pre-sujeta, hvala Bogu, radi svoje!
mogao bih jos da elaboriram, al' dosta je za sada!Smile

_________________
Idzi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Gubljenje Nevinosti i danasne devojcice! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon