www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ambicioznost - vrlina ili mana?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
vpeicevi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve je to stvar konteksta u kojem se promatra ambicioznost, jer pretjerane ambicije najcesce zasobom posezu za citav niz ne moralnih aktivnosti, a manjak ambicija vodi izostanku stvaranja novih vrijednosti od strane pojedinca

 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 17, 2007 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudsko bice bez ambicija je obicna krpa Confused
a sa previse ambicija robot Wink treba naci pravu meru

_________________
www.ONE.org
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako to podrazumijeva gazenje `preko leseva`,onda je to po meni neka vrsta izopacenosti.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
vale40
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve sto je u granici normale je vrlina,tako i ambicioznost.Svako pretjerivanje skodi covjeku i tjera ga u besmisleni zivot. Shocked
 
djoleat
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Feb 2009
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro je ako ste ambiciozni da postignete nesto,dvostruko lose je ako to zelite a ne radite na tome

_________________
ko zna za sta je to dobro
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 12, 2009 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa šta je čovjek bez ambicija,ništa.Normalno da treba biti ambiciozan .
Ali sad po svaku cijenu da se ispuni cilj to je nenormalno.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlina! Definitivno!
Samo kada pogledam u svojoj okolini, svi ljudi ambiciozni a sretni -i uspjesni! Very Happy

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
nemanja446
unique and unrepeatable
unique and unrepeatable



Godine: 32

Datum registracije: 19 Apr 2009
Poruke: 2143
Mesto: Trebinje, Republika Srpska

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 06, 2009 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da je vrlina, samo ako te ambicije nisu kako se to kaze "bolesne".

_________________
There isn't anything which is totally wrong. Even a stopped clock shows wright time twice a day.
 
MIXREKOK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 07, 2009 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postoji ambicioznost bez pokrica ti ljudi djeluju euforicno, zrbopleto, puni su sebe, vole da ispadnu pametni a na kraju ispadnu jadni i glupi.
a postoji i ambicioznost sa pokricem takvi ljudi izgledaju stabilno, uravnoezneto, uvek svesni situacije, smireno i cesto zrace pozitivnom energijom.

sta je smisao: treba realno i analtiicki sagledati svoje objitkevne mogucnosti i u tim okvirima rzavijati ambicioznost.
 
salexo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jul 2009
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 06, 2009 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ambicioznost - mana ,

po mom nekom promatranju neophodan je samo trud i trud , a rezultati dolaze sami , još ako volimo ono što radimo .... Ja , bilo šta da sam u životu planirao , nikad nisam dovršio Very Happy
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 06, 2009 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

salexo je napisao/la sledeće:
Ambicioznost - mana ,

po mom nekom promatranju neophodan je samo trud i trud , a rezultati dolaze sami , još ako volimo ono što radimo .... Ja , bilo šta da sam u životu planirao , nikad nisam dovršio Very Happy


Ma dajjjj Mr. Green dolaze do neke granice..

Ali ako ti vise zelis,, onda trebas biti malo ambiciozan Wink inace ces ostati na istom nivou..

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 20, 2009 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ambicioznost sama po sebi nije velika ni vrlina ni mana, ili se sa tim rodis ili ne. Sve dok sa njom ne satires sve oko sebe, nisi napadan i nikome trn u oku.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Ambicioznost - vrlina ili mana? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon