www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sex sa zivotinjama
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
šćepan mali
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Maj 2009
Poruke: 312
Mesto: na obroncima Romanije

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 14, 2009 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je sasvim uredu, probao sam razne životinje, sad trebam da idem u Australiu da hebem kengura.

 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 14, 2009 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom sam gledala video snimku odnosa neke djevojke sa psom... Prijateljica me htjela nasmijati... Al' postigla je suprotan efekt Arrow Skoro sam dušu izbacila kroz usta. Neutral Rolling Eyes Laughing

Volim isprobavati razne stvari, ali sex sa životinjom... NIKAD! Nešto slično normalnoj osobi ne može ni pasti na pamet! A bolesnicima koji su to učinili, sudila bih zbog okrutnosti prema životinjama i doživotno ih smjestila iza rešetaka! ... Kako više ne bi ugrožavali jadne životinje... Rolling Eyes Laughing


BTW, može li žena ostati trudna npr. s konjem (ali ne u konotativnom značenju Laughing Laughing ) Question Shocked Shocked Shocked ... I roditi dijete s grivom i kopitima... Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 14, 2009 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

° Jaca ° je napisao/la sledeće:


BTW, može li žena ostati trudna npr. s konjem (ali ne u konotativnom značenju Laughing Laughing ) Question Shocked Shocked Shocked ... I roditi dijete s grivom i kopitima... Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing aahaaahaaaa

naravno da ne moze... za pedesetak godina ce moci Laughing Laughing Laughing kad tehnika dodje do nivoa Laughing Laughing

Embarassed Embarassed ii jaco... ne lagi ljude znamo svi tvoje granice Laughing Laughing Laughing


ja sam protiv... ali pogledao sam preko 30-tak videa sa raznim zivotinjama.. cak i muskarce Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 14, 2009 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ Retoričko pitanje - Question je višak... Laughing Laughing Laughing Samo htjedoh istaknuti da mi je "zanimljiva" pomisao na... Kentaura... Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ne gledam takve stvari (ne zanimaju me, točnije rečeno - gade mi se Evil or Very Mad )... Za razliku od tebe... Razz Razz Laughing Laughing Laughing Razz Tak' da (radije) nećemo raspravljati o granicama... Laughing Laughing Laughing Razz
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 14, 2009 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing no no Embarassed Embarassed ne laaagiii gili gili gili gilicaaaa Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Voleo bi da mi je mama polubik, a tata polukonj ... onda bi imao najvece prinadleznosti i sve devojke bi bile moje (i sad su ALI) Laughing Laughing Laughing

I konacan odgovor... Ne nikad ne bi spavao sa zivotinjom .. to se ne moze ni nazvati sexom...

Maximum sto mogu uraditi za sebe.. je pokloniti nekome macu ili kucu za onako cisto Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 18, 2009 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

° Jaca ° je napisao/la sledeće:
Jednom sam gledala video snimku odnosa neke djevojke sa psom...

Joj ja bih pogledala ali ne smijem, strah me


-Kako ljudi znaju biti perverzni, Boze pomozi, odvratno Neutral
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 10, 2009 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cherry-girl je napisao/la sledeće:
° Jaca ° je napisao/la sledeće:
Jednom sam gledala video snimku odnosa neke djevojke sa psom...

Joj ja bih pogledala ali ne smijem, strah me


-Kako ljudi znaju biti perverzni, Boze pomozi, odvratno Neutral


Znate li za pricu kad je pas otkinuo zeni bradavicu...

Cuvajte se Embarassed Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisi ti dobar Confused
edit : Evo pomolicu se za tebe hahaha Laughing Laughing Laughing Laughing
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 15, 2009 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

seks sa zivotinjama je bolest tj.seksualna devijacija.......mislim da je time dovoljno receno sta mislim o tome New Evil
 
gallus78
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 10 Dec 2009
Poruke: 1233
Mesto: fr.am main/bn/sm

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad Exclamation mislim da je sama pomisao na tako nesto izbezumljeno,nenormalno i blesavo New Evil

_________________
zivi,zdravi i veseli bili ma gde se svetu nalazili...
 
c_defender
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2009
Poruke: 7

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 31, 2009 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...stvarno čudna tema na svim nivoima....a najviše me čudi da si nam u uvodu tako dobro opisala poslijedice svoje znatiželje...
glavno pitanje bi mi bilo zašto si uopće gledala takve filmove kada su ti
izazvali takovu reakciju.....i ja imam neke filmove koje nikako ne želim
gledati jer me stvarno šokiraju do granice boli a ponekad je jednostavno
bolje i zažmiriti ....također me iznenađuje strmost gausove krivulje ali obzirom na temu valjda mora biti tako...
....vidim da je u najvećem broju pitanja bilo nejasno zašto to akteri
čine....mislim da je odgovor više nego oćit...pa zbog para...i
baš me zanima kako će to biti u društvima koja neće više imati novac
dali će onda sve takove stvari jednostavno nestati...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 31, 2009 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
sejtan-76 je napisao/la sledeće:
To je tako odvratno i meni ne shvatljivo...npr zena sa konjem...BOZE...nisam mogla da povjerujem svojim ocima kad sam to vidjela...a tako i psima....Da zensko padne tako nisko i da vodi ljubav sa zivotinjama!!!!! Smatram da nisu normalne i da su bolesne.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Neki i neke će za LOVU učiniti sve.

No, imam jedno pitanje ovima koji su to gledali - ako ste već znali da je film o sexu sa životinjama - ZAŠTO ste to gledali? Je li vas tko tjerao na to?

Mislim, holi džizus, pa ja ne gledam film ako znam da je horror, ako bih znao da ću u tom filmu vidjet kako cura se ševi s konjem, jednostavno neću kliknut na "Play".


Ovako nekako (al volem sam sebe da quotiram!)

Zoophilia (zoofilija) je strucan naziv - nije od jucer, ima dokaza o tome koji su stari i po desetak tisuca godina. Medjutim, explozija zoofilije je naravno posljedica danasnjeg sveopceg ludila za novcem. Lova danas cini od ljudi zvijeri koje su spremne uciniti sve i svasta.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> sex sa zivotinjama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon