www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kamioni????
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Don Kone je napisao/la sledeće:
Samo, iz lichnog iskustva kazem, mana im je sto su neudobni ... direktna veza kabine sa shasijom ...
to sam cuo al posto ih nisam vozio niti sam se vozo u njima ne znam.........


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Don Kone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 09 Jul 2006
Poruke: 93
Mesto: Alexandrovo

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino shto amortizuje udare su gibnjevi na osovinama i gume ... dok kod evropskih kamiona postoji i vazdushno ogibljenje i veshanje kabine takodje na jastucima ...

_________________
Kad me shvatiš bolje ćeš me razumeti jer...
Zivot je pozornica gde svako igra svoju ulogu...
Love me or let it be, but don't play with me...
 
celzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 15
Mesto: Vladimirci/Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Don Kone je napisao/la sledeće:
Samo, iz lichnog iskustva kazem, mana im je sto su neudobni ... direktna veza kabine sa shasijom ...
to sam cuo al posto ih nisam vozio niti sam se vozo u njima ne znam.........


Vozio sam se u par "americkih" kamiona i osecaj je da se kao vozis u kociji.... Meni se licno ne svidjaju zbog ogromne haube i enterijera nekako mi mnogo bzvz izgleda.... Vozim kamion i vozio sam razne kamione i mogu reci da da po meni MAN je najbolji sve ukupno.... Novi TGX ima 680m konja..... Vozio sam i MAN-a TGA i jednu 463 sa kompletnim vazdusnim ogibljenjem znaci pozadi jastici u "X" i napred jastucar(znaci bez opruga) i oslanjanje kabine sa 4 jastuka.... znaci osecaj je kao da se leti..... Jednom secam se povezao sam jednog lika sa tom trojkom mislio je da ce kabina da spadne sa sasije koliko se kamion "gickao"..... bilo mi je prilicno smesno jer se uplasio.... Dok u TGA stvar je drugacija enterijer je extra, pod je ravan, tunela motora kao da i nema.... Mozes da stojis komotno u njoj.... dosta prostora i soferka je ogromna..... Kompletan kamion je extra.... Volvo je takodje dobar, extra udoban, extra motor, menjac skoro sam vozio novi FH 480 sa automatskim menjacem.... znaci extra stvar.... Skanija nije nesto udobna ali sve to nadoknadjuje svojim V motoroima i 12-o stepenim menjacem..... Mercedes Actros isto je extra udoban..... samo motori ispod 480 konja su mi extra slabo se pokazali.... Jos malo EPS je malo spor menjac ali Actrosa bukvalno mozes voziti ceo dan a da se ne umoris mnogo.... Meni je extra i Renault Magnum ali nikad ga nisam probao a bas bih voleo....

_________________
Justcan'tstoptrucking







 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 13, 2009 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozes da nabacis koju sliku iznutra? hvala

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
smrzlo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 22 Okt 2009
Poruke: 2
Mesto: ADŽE BATIN GRAD

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 01, 2010 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozzz! ! ! ! ! ! ! Mi imamo sve manove i vemo samo zadovoljni kamioni rade non stop na god prjeđi preko 100 000 vozimo rasute terete ! ! ! Tj kiperice šlepe ! ! !

_________________
nikola martić
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Kamioni???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon