www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jedan predlog za Izbor za miss i mistera...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 03, 2009 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molim clana skorpijica da se drzi teme. Hvala. Razz Mr. Green


_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 03, 2009 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Clan skorpijica nije zadovoljan kako izgledaju crvena slovca u poruci iznad Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing

Ae dobio si informaciju, sigurna sam da ce i kolega coco bill sve objasniti, a offtopic zavrsavamo Razz Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 03, 2009 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izbori su krenuli. Dok admini to ne prebace na global, otvori "Trač partiju" i iznad tema ćeš naći oba topika pod "Obaweštenje - važno". Evo ti i linkovi. Very Happy
http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=62489
http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=62488

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
*Trola41*
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 521
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 12, 2009 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajd da vam pozelim srecu! Smile

_________________
Ponosni vlasnik jednog od najlespih "malih" kafica na Vracaru
Nocna ptica, klaber, inventar kluba Santo Domingo
Beograđanin
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 27, 2009 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo pravilo sa papiricem ocigledno ne stima najbolje... Da l' bi bilo pametno da sledece godine identifikaciju vrsi ziri ili, recimo, coco_bill putem privatnih kanala (video veza preko msn-a, licno poznanstvo ili, u krajnjem slucaju, slicka sa natpisom domaci.de)? Mislim da bi na taj nacin bilo vise kandidata, a mogucnost prevare je takodje iskljucena.
Osim ako neko ne potkupi ziri. Razz

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 27, 2009 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravilo sa papirićem radi ko sat, samo što ima malo manje volje za prijavljivanje. Da ne radi - ne bi bilo ni 5% slika sa papirom. Wink Vi'š kako sam ja pametan! Mr. Green

Gledaj to ovako: ako bih zadao da se zainteresovani slikaju sa nekim predmetom, onda bi svaka prvo tražila bilo čiju sliku sa tim predmetom, pa makar bila i Anđelka Džoli. Aj' ti nađi sliku gde Anđelka Džoli drži papirić na kome piše "Domaći.de 2009". Razz

A da ja (ili neko drugi) lično identifikuje kandidatkinje... to je isto. Ovako imamo manje petljancije sa tim papirom.

Iskreno, ja bi voleo da se kandidatkinje slikaju sa avijatičarskom kapom, džez-gitarom u ruci, na ormanu i da budu bose u crnim najlonkama, ali... ne ide...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 27, 2009 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisi me razumeo. Smile
Mislio sam da ovaj nacin identifikacije ostane, samo da ne bude javan, vec preko pp, a da pored njega ubacite i identifikaciju preko video veze na msn-u ili uzivo, iz prostog razloga sto neke od nas znas uzivo i bilo bi sasvim nepotrebno da ti oni salju takve slike. Imaj u vidu da neke ljude mrzi i izgleda im trulo da kace takve fotke javno.
Ovaj nacin funkcionise u smislu zastite od zloupotreba, ali je istovremeno odbio veliki broj mogucih kandidata. Pa pre dve godine je bilo 20-tak devojaka i 15-tak momaka, a sada izbor za mistera nema dovoljno ni za odrzavanje takmicenja.
Ljudi, morate nesto menjati, inace ce se takmicenje ugasiti.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 28, 2009 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vredi nikakva identifikacija kad su ljudi vredni kad treba postaviti 50-ak slika, a lenji kad treba napraviti jednu sliku sa papirom. Nije im trulo, nego ih mrzi. Kao ovaj zadnji tip što se prijavio: misli da je to samo "puć" sliku i rešena stvar.
Još bi gore bilo kad bi tražio MSN radi identifikacije (ili nekako drugačije) - ne bih ni dobio odgovor, a ne vredi da se vrte jedni te isti likovi...

Sad, stvarno nemam ideje šta da radim, ali smisliću nešto...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
*Trola41*
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 521
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 04, 2010 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm,coco, jel se meni cini ili su izbori opet malo neregularni.. mozda mi se i cini,al cisto da pitam Smile Very Happy

_________________
Ponosni vlasnik jednog od najlespih "malih" kafica na Vracaru
Nocna ptica, klaber, inventar kluba Santo Domingo
Beograđanin
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Jedan predlog za Izbor za miss i mistera... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strana 18 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon