www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Seka Aleksic
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 05, 2009 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

° Idealna ° je napisao/la sledeće:
Seka Aleksić..

Sićan se ima par godina da me neko pita za nju i reka nešto krivo, bi ga bila ubila odmah na mjestu.
Seka je bila primjer zgodne pevaljke. Glas, stas, šarm ... imala je sve šta je neka yu zvijezda mogla imat ..

Sad ne znan kako da je opišen. Ne znan zašto je ni kako je napravila ovo od sebe. Velika šteta za nju. Bila je zvijezda, a sad je .. Ruglo.



Kao šta napisah .. draga mi je bila Seka .. i svaka joj je stara pjesma hit, al ovo novo ne ide pa ne ide.


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 10, 2009 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njene nove pesme su po meni extra Razz Ja se nadam da ce Album biti bolji nego prehodni Wink

"Ja tudje usne ljubim" Sva se najezim kad je cujem,ko da mi je namenjena...

"Majstor za zene" kao i "Sta je bilo moje njeno je"Dosta devojke ce se prepoznaju u njoj...

Jedva cekam ceo Album da cujem Very Happy A sto se tice izgled,to me jedino razocarala,upropastila u jednu rec al njena stvar...
 
šćepan mali
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Maj 2009
Poruke: 312
Mesto: na obroncima Romanije

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 10, 2009 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Сека Алексић је дно дна, а такве су јој и пјесме.
 
Vlada EF
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 22 Nov 2009
Poruke: 44
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 10, 2009 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šćepan mali je napisao/la sledeće:
Сека Алексић је дно дна, а такве су јој и пјесме.


Potpisujem.

_________________
Jedna je ELMA
 
MarinkoR2009
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poz svima,

kako vam se svidja novi friz seke aleksic?
 
gallus78
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 10 Dec 2009
Poruke: 1233
Mesto: fr.am main/bn/sm

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Seka je bila udata u mom komsiluku,znam je odavno jos od kada je pevala po ispracajima i svadbama vrlo mlada,ne bih komentarisao previse,sem neka je ziva i zdrava i neka joj je sretno sa novim pesmama i novim frizom.

_________________
zivi,zdravi i veseli bili ma gde se svetu nalazili...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 28, 2009 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sviđaju mi se njene nove pesme uopće. Mogla bih samo izdvojiti mižda ''Što je bilo moje njeno je'' i ''Ja tuđe usne ljubim'' , a njena frizura i stajling su ruglo. Što je npravila od sebe... nemam riječi. Rolling Eyes
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 05, 2010 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

_NataLia_ je napisao/la sledeće:
Svetlana 2002- 2005 je bila Svetlana Seka Aleksić.
Nakon toga postaje promašaj. A danas je debeli promašaj.


Potpisujem ovo.
Gore nije moglo da bude.
Mada se meni nije svidjala ni ona Seka sa 2002 god, ona sa 2005 mi je bila fenomenalna.
Sve sto je lepo kratko traje zar ne ?
 
Ricky_007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2010
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 05, 2010 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Me too...
Sa novim pesmama je pokusala da sebe izdigne na neki visi muzicki nivo, ali ne da joj se... U njenom glasu ima jos uvek tok seljanizma. Treba joooos da radi da bi to sakrila. Sto se tice samih pesama, tekstovi su dosta kvalitetni, muzika dosadna, a aranzmani odlicno. Poseban sarm albumu daje to sto je sve svirano uzivo. Ima previse pesama, jos medjusobno slicnih, pa se stice utisak monotonije. Vise srece drugi put,a ove pesme bolje preraspodeliti pevacicama koje ce ih doneti na pravi nacin!

_________________
...leti visoko, kao orlovi, budi to sto jesi, budi najbolji, neka pevaju sa tobom gradovi... leti hrabro svojim krilima, tvoj je ceo svet i zato zivi ga, mozda neko cudo se i dogodi...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 05, 2010 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citajuci sve ovo, svjesna sam da sam u manjini ali ne mogu reci da je osoba ciju muziku poznajem i slusam. Mislim da sam je vec na samom pocetku njene karijere odbacila zbog boje glasa ne smatrajuci je uopste kvalitetnom pjevacicom i pri tom sam ostala i do dan danas, a na izgled i ne obracam paznju. Mozda je do mene, ne znam, ali zaista ne bih da komentarisem niti njen izgled, niti ponasanje. Po meni Seka nije vrijedna kao pjevacica i to bi bilo to. Neka svako slusa sto voli i sto mu odgovara, jednostavno nisam taj tip. Njoj svakako zelim da je ljubav ljudi kojima pjeva i dalje drzi. Nama kojima ne treba ni ne smeta.
 
lagunabendpancevo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Apr 2009
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 05, 2010 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast Seki! Ali, frizura je ocajna... Sad Pokusava da imitira Rihannu i svaka cast sto se trudi da prati i svetske modne trendove ali ipak mislim da je napravila pogresan izbor tako sto je izabrala ovu frizuru. Ne stoji joj... New Spiral
 
BytEfLUSh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 28

Datum registracije: 20 Apr 2009
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 06, 2010 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo je jedna Seka.. sve su joj pesme extra xD

_________________
Zauvek uz domaci.de
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Seka Aleksic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  sledeća
Strana 21 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon