www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tiesto
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
nicaZeDozivotno
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Nov 2009
Poruke: 16

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 26, 2009 5:58 am    Naslov poruke: Tiesto Na vrh strane Na dno strane

Imali iko ko slusa po mom misljenju najboljeg DJ-a na svjetu, jest da mu je novi album los prema starijem, al ipak Tiesto je Tiesto.

 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 26, 2009 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

producent - jes' dobar Laughing
kao dj nikad' i nije bio neshto posebno.
slushao sam neki njegov noviji live mix, iz Priviledge-a i.. mogu reci da sam se razocarao, ono po meni ne da nije trance nego.. povuk'o previshe na stranu (komercijalnog) house-a

al' dobro, razumem, ostarilo se, treba se vishe para za kola, gudru, drolje.. Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
nicaZeDozivotno
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Nov 2009
Poruke: 16

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 26, 2009 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
producent - jes' dobar Laughing
kao dj nikad' i nije bio neshto posebno.
slushao sam neki njegov noviji live mix, iz Priviledge-a i.. mogu reci da sam se razocarao, ono po meni ne da nije trance nego.. povuk'o previshe na stranu (komercijalnog) house-a

al' dobro, razumem, ostarilo se, treba se vishe para za kola, gudru, drolje.. Laughing Laughing


Hahaha pa i upravu si donekle.
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 26, 2009 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexe.. producent? on producent? Sam je rekao u nekom izdanju DJMAG da je kupovao kompozicije Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing

Sto se tice transa Paul van Dyk i Armin van Buuren za mene su bolji... posebno PVD i njegovi live mixici iz 2005 god. Exclamation Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 26, 2009 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da l' je kupovao il' ne, imale su njegovo ime pored Laughing Laughing Laughing

Slazem se shto se tice PVD i AVB.. samo shto je meni Buuren bolji Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 27, 2009 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ispravak netocno navoda Laughing
Tjestooo je producent,doduse bio nekad davnooooo Laughing
Onda je postao slavan i bogat,pa si je priustio nekoliko sjenki da nocu produciraju umjesto njega,dok on odraduje druge stvari..uglavnom zene Laughing
Mislim traffic je legendarna stvar,ali vec dosta dugo zivi na racun stare slave Rolling Eyes
Thumbs down dj komercijalizaciji njegove vrste Mr. Green
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 27, 2009 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Batino20 je napisao/la sledeće:
Ispravak netocno navoda Laughing
Tjestooo je producent,doduse bio nekad davnooooo Laughing
Onda je postao slavan i bogat,pa si je priustio nekoliko sjenki da nocu produciraju umjesto njega,dok on odraduje druge stvari..uglavnom zene Laughing
Mislim traffic je legendarna stvar,ali vec dosta dugo zivi na racun stare slave Rolling Eyes
Thumbs down dj komercijalizaciji njegove vrste Mr. Green


Tooo Batino... vala si im rekao... tako je Exclamation Exclamation Exclamation nadam se da cu jednog dana i ja ziveti po tim uslovima Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 27, 2009 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi biste hteli (da vas j*** Beckham).. Laughing Laughing Laughing

ma bilo je dobrih stvari, suburban train, walkin' on clouds, just be (volem glas od Kirstii.. kako god prezime ishlo Laughing Laughing )....

Batino20 je napisao/la sledeće:
Thumbs down dj komercijalizaciji njegove vrste Mr. Green

agreed Confused

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 27, 2009 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
svi biste hteli (da vas j*** Beckham).. Laughing Laughing Laughing

ma bilo je dobrih stvari, suburban train, walkin' on clouds, just be (volem glas od Kirstii.. kako god prezime ishlo Laughing Laughing )....

Batino20 je napisao/la sledeće:
Thumbs down dj komercijalizaciji njegove vrste Mr. Green

agreed Confused


aaaaa love comes again Question Embarassed Embarassed kako si mogao da zaboravis nju.... Confused Confused Laughing Laughing Laughing Laughing



ps...da vas j*** Beckham ... u cmar i pi..ku Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 30, 2009 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Double Hearts je napisao/la sledeće:
Batino20 je napisao/la sledeće:
Ispravak netocno navoda Laughing
Tjestooo je producent,doduse bio nekad davnooooo Laughing
Onda je postao slavan i bogat,pa si je priustio nekoliko sjenki da nocu produciraju umjesto njega,dok on odraduje druge stvari..uglavnom zene Laughing
Mislim traffic je legendarna stvar,ali vec dosta dugo zivi na racun stare slave Rolling Eyes
Thumbs down dj komercijalizaciji njegove vrste Mr. Green


Tooo Batino... vala si im rekao... tako je Exclamation Exclamation Exclamation nadam se da cu jednog dana i ja ziveti po tim uslovima Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing


Naravno da hoces,samo promjeni ime u DJ Hljeb i niko vise nece htjet tjesto Laughing Laughing
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 06, 2010 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing

MNOGO mnogo mnogo mi se svidja bootleg >> Tiesto - Flight 643 (Laidback Luke Bootleg) ----LUDILOooooO

Svi begajte i slusajte Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Shitisism
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Tiesto Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon