www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Novi dzipovi...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  

Koji džip je po vašem mišljenju najbolji?
Audi Q7
23%
 23%  [ 13 ]
Mercedes ML
1%
 1%  [ 1 ]
VW Tuareg
5%
 5%  [ 3 ]
BMW X5
21%
 21%  [ 12 ]
Porsche Cayenne
12%
 12%  [ 7 ]
Volvo XC 80
5%
 5%  [ 3 ]
Toyota Rav4
9%
 9%  [ 5 ]
Hyundai Santa Fee
1%
 1%  [ 1 ]
Kia Sorento
1%
 1%  [ 1 ]
neki drugi...
16%
 16%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 55

Autor Poruka
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 05, 2009 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po mom misljenju X5...


_________________

--_make love not war_--
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 07, 2009 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="DJUKA M"]
Alexns je napisao/la sledeće:
Aha, aj' dovedi onaj Touareg koji kupish u autoservisu, pa da vidish kako cesh ga povuci.. juce..

Taj test je obavila ekipa emisije TOP GEAR sa fabrickim Touareg-om samo su dodali vrece sa peskom umesto ljudi. Postoji klip na YOU TUBE.



Nije top, nego fifth, nego to je nebitno...

Pojma nemam leteci sam "prelistao" komentare, i "ono" opet(poslije sto godina) bi se slozio sa Vladom, Rilem i Rizmalom - Promasio si naziv, pomijesao grupe SUV-ija, ali je..s zamjerke, kul je tema skroz...

Ne glasam ni za jednog od ovih "terenaca", nefunkcionalni i presminkerski su za moj ukus.
Najbolji kompromis(po meni) terenskih sposobnosti, izgleda i svestranosti je odradio Land Rover sa Vogue 2010 i Toyota sa Land Cruiserom V8 - Oba istinski terenci sa biznis lukom - fantasticna kombinacija.
 
ludziaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 17 Jan 2010
Poruke: 1
Mesto: podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 18, 2010 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe, dobra tema ali "dzip" je "Jeep" to je mala greska... Ali kad si vec naveo ovako luksuzne terence X5 je i Q7 su najvece "sminke" medju offRoad vozilima... Ipak Range Rover i Land Rover su pravi terenci, ali da imam mogucnosti da kupim Q7 ili X5 ne bih silazio sa asfalta... (: Poz.
PS. Cini mi se da je Toyota Rav SUV vozilo, nije pravi terenac. New Spiral

_________________
haha
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Novi dzipovi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon