www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kojem tipu licnosti pripadate?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~
::  
Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 5:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra stvar. i meni je pogodila. realizator sam iz dubine duse. Mr. Green


_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 11:28 am    Naslov poruke: Re: Kojem tipu licnosti pripadate? Na vrh strane Na dno strane

SrebrnaTresnjica011 je napisao/la sledeće:

4. Ako ste vrlo osecajni, srdacni, nezni i uvidjajni prema drugima, delujete veoma senzibilno i osetljivo, povodite se za svojim emocijama, culima ili osecanjima, Vi ste ROMANTICAR. Korespondira sa horoskopskim znakom: Rak, Ribe, Vaga.


Nazalost...istina. Sad Uglavnom se povodim za svojim emocijama i osjecajima ne razmisljajuci o posljedicama. Zato uglavnom budem povrijedjena. Jer nisu svi takvog razmisljanja kao ja. Ali naucila sam kontrolirati osjecaje, i zatvoriti sebe. Jer ne zelim da me itko cita kao otvorenu knjigu.... Zelim samo da budem dobra i njezna prema osobama koje to zasluzuju. Rolling Eyes

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Sandan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2006
Poruke: 67

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, ja imam od svega pomalo... Ne pronalazim se ni u jednom konkretno.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
2. Ako se ponasate srdacno i saosecajno, zainteresovani ste i osetljivi za potrebe drugih ljudi, posedujete emotivnu sirinu, razumevanje i toplinu, Vi ste POKROVITELJ. Korespondira sa horoskopskim znakom: Ribe, Strelac, Vodolija, Rak.


Citat:
4. Ako ste vrlo osecajni, srdacni, nezni i uvidjajni prema drugima, delujete veoma senzibilno i osetljivo, povodite se za svojim emocijama, culima ili osecanjima, Vi ste ROMANTICAR. Korespondira sa horoskopskim znakom: Rak, Ribe, Lav, Vaga.


Citat:
9. Ako ste otvoreni, izuzetno drustveni, srdacni i predusretljivi, kulturni i lepo vaspitani pri ophodjenju, diplomatski mudri, puni razumevanja za druge i uvek spremni da pruzite podrsku pa Vas zato mnogi vole, Vi ste KOMUNIKATIVNI. Korespondira sa horoskopskim znakom: Blizanci, Strelac, Rak, Vodolija.


8)

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
hana1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Jul 2007
Poruke: 17

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2007 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samokriticna djevica... Wink.
 
nemanja446
unique and unrepeatable
unique and unrepeatable



Godine: 32

Datum registracije: 19 Apr 2009
Poruke: 2143
Mesto: Trebinje, Republika Srpska

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 25, 2009 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo prvo dvoje za vodoliju nisam, ali drugo dvoje jesam.

_________________
There isn't anything which is totally wrong. Even a stopped clock shows wright time twice a day.
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm a ja spadam pomalo u više grupa...I šta sad??Glupost=)

_________________
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 16, 2009 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ako se ponasate savesno, odgovorno i principijelno; imate realna shvatanja i stavove, zatim visoke ideale ili ambicije i nastojite da zivite u skladu sa njima, Vi ste PERFEKCIONISTA. Korespondira sa horoskopskim znakom: Jarac, Devica, Vaga, Bik.



Citat:
SAMOPOUZDANE, KOMUNIKATIVNE I PERFEKCIONISTE kroz zivot vode INSTINKTI. Korespondira sa horoskopskim znakom: Skorpion, Vaga, Bik, Jarac.


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 18, 2010 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
9. Ako ste otvoreni, izuzetno drustveni, srdacni i predusretljivi, kulturni i lepo vaspitani pri ophodjenju, diplomatski mudri, puni razumevanja za druge i uvek spremni da pruzite podrsku pa Vas zato mnogi vole, Vi ste KOMUNIKATIVNI. Korespondira sa horoskopskim znakom: Blizanci, Strelac, Rak, Vodolija.


Eto i mene opod komunikativnom.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> Kojem tipu licnosti pripadate? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon