www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

provod ili decko???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam u stanju da provedem ceo dan pored njega... da ne izadjem samo da bih bila sa njim,...

ali neke osobe to jednostavno ne znaju da cene


 
amarenna
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 10 Mar 2009
Poruke: 2342
Mesto: •● U njegovom srcu ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno uvijek sam vise bila za provod..ali sad mogu reci njega.. Embarassed

_________________
~..♥ Sebi dozvoli sve...samo jedno ne...da te ima netko tko te ne zasluzuje..♥ ~
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da treba pronaci dobar balans izmedju izlazaka sa drustvom i dragog...Mada je to u realnom zivotu puno teze u dugoj vezi ti izlazci bez decka su sve redji i redji tako da hmmm treba se potruditi da ne dodje do tog da mora da se bira izmedju jednog i drugog, a ako vec dodje do tog, moj odgovor bi bio izlazci i provod Wink

_________________
 
cica_sanelica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Maj 2009
Poruke: 42
Mesto: u Njegovom srcu

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2009 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa uvijek se moze napraviti nekakva kombinacija Smile
No ako je to uistinu ljubav zar ti nije najljepše upravo s njim?
Ja i dečko imamo isto društvo pa i kad izlazimo smo zajedno tako da nemam tih problema...no ja mislim da bi u takvoj situaciji provodila određene dane s društvom a određene s dečkom Very Happy

_________________
~Markova mala~
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 07, 2009 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa deckom u provod Cool

_________________
 
topsecret92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2008
Poruke: 21
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 13, 2009 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad mi je pala na pamet pesma D.Maksimovic-Opomena..."Ne ostavljaj me nikad samu kad neko svira...." Devojka zeli fantaziju, da voli jedan dan, jer fantazija ne boli....dok je ljubav zeznutija stvar u kojoj je srce glavni ulog...provod je za mene neka vrsta kukavicluka, straha od prave ljubavi....
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 24, 2009 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa pre dok nisam upoznala sadasnjeg momka uvek su mi provod i izlasci sa drustvom bili na prvom mestu medjutim sad mi je on na prvom mestu....tako da decko....mada uglavnom izlazimo zajedno kada nam se izlazi mi i drustvo,moje,njegovo....
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 24, 2009 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaoo Embarassed pa ne zanaaam sigurno bi izabrala njega... zboh njegovog palamaraaa Embarassed Embarassed Embarassed ... a napicemo se vina kod kuce Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



hahahaha

_________________

 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 21, 2010 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahah Naravno provod... a tamo eto ti ga i decko... cas posla Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 21, 2010 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mmmmm kakvo je to pitanje ?
Provod SA deckom.
Znaci, prijatelji, moji, njegovi, on i ja...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 21, 2010 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Provodila sam se za dva svoja zivota, bilo me je i gdje treba i gdje ne, i sada sam zadovoljna da provedem normalno veče sa čovjekom kojeg volim sama ili sa njim u nekom dobrom društvu.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> provod ili decko??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon