www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nije Diskusija Nego poslusajte pesmu
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
vekicboris
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 2
Mesto: CELAREVO

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 26, 2010 11:46 pm    Naslov poruke: Nije Diskusija Nego poslusajte pesmu Na vrh strane Na dno strane

http://www.youtube.com/watch?v=0NGtYOpr4r0

poslusajte pesmu sto je snimio jedan profesionalni muzicar Obrad Ivkovic iz NS-a.... pesma se zove mrvica.... ja sam napravio video koji cete gledati u gore navedenom linku kada sam raskinuo sa devojkom a on mi je dao tu pesmu.... celu pesmu je on odradio bez icije pomoci posto kuci ima neki mali studio.... kome se svidja pesma i hoce da je download-uje neka javi na pm dobice link... molio bih moderatore i admine ako mogu neka pesmu okace i na forum za download neka i ostali ljudi to vide....



_________________
^BORIS^_________93________
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 27, 2010 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pjesmu sam odslušala do kraja i nadam se da moje lično mišljenje neće nimalo uticati na nečije drugo kome se takve vrste pjesama dopadaju, jer meni lično mnogo liči na malo ozbiljniju dječiju pjesmicu i sa samim prilično skromnim tekstom, muzikom i aranžmanom, mada nije loše ako je to tek neki njegov početak u tim vodama. Možda bi malo žešći ritam i snaga riječi učinila pjesmu puno boljom, čak i boja glasa mi je preblaga, ali to je tek moje mišljenje i žestok ritam u krvi i venama. Mnogima će sigurno i leći na dušu kao neka lagana balada, i neka mu je sretan rad i uspjeh, od srca. Nije to ipak za moj temperament, što ne znači da omalovažavam ni njegov talemat ni trud.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 27, 2010 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvaznije da spomenem... Ne slusam srpsku muziku nikakvu... zabavnu narodnu, folk znaci nista
ni ovu pesmu necu slusati(osim sad na youtube) ali...

OVA PESMA je Bolja od svih grandovskih produkcija...

Prenesi liku da nastavi da radi u tom smeru i dostignuce zeljeni cilj Exclamation Exclamation Wink

_________________
Shitisism
 
vekicboris
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 2
Mesto: CELAREVO

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 27, 2010 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala na ovim komentarima... cekacu jos komentara da vidim sta drugi misle.... taj muzicar sto je snimio ovu pesmu je u tom poslu otp 15-ak god. ali svako ima svoje nesto... svako voli razlicitu vrstu muzike... i naravno da je bolja od granda ko jos to slusa... tj slusa se ali je dosadno...

_________________
^BORIS^_________93________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Nije Diskusija Nego poslusajte pesmu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon