www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

**Bob Marley**
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 24, 2008 11:54 pm    Naslov poruke: **Bob Marley** Na vrh strane Na dno strane

Evo posto sam primjetio da nema teme o njemu,osjetio sam duznost da otvorim i da cujem kakvo vi imate misljenje o jednom od najvecih glazbenika svih vremena,kralju reggea.Osobno meni jedan od najdrazih glazbenika sa velikim brojem hitova kao sta su:"I Shot the Sheriff", "No Woman, No Cry", "Exodus", "Could You Be Loved", "Jamming", "One Love,,"Buffalo Soldier" i meni najdraza njegova stvar koju je napravio sa svojim bendom"The Wailers & Bob Marley - Three Little Birds".Da li ga slusate i koja su vam najdraze pjesme?

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se da je kralj rege-a ali ja bas i nisam njegov fan

mogu da pevusim navedene pesme ali ih ne slusam kuci

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Franchman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 14, 2008 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kralj reggea ostaje kralj i legenda
bob marley se slusa samo u specijalnim prilikama , bux bux puff puff
 
ada22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 132

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 14, 2008 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slusam volim vecinu omiljene sun is shinig,one love, no woman no cry,redemption song....
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzasno me smara Bob Marli i ceo taj njegov fazon.
Ponavljam,ne privlace me stvari koje su vec zaokupile sijaset ljudi,jednostavno me smara kad svi vriste na pomen nekog imena.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

degenerik covek, marihuana mu pojela mozak Very Happy
svaka pu pesma ista, sve isti blablabla i isti ritam,
kad cujes jednu,kao da si cuo sve.pihhh

_________________
www.ONE.org
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 24, 2009 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

please je napisao/la sledeće:
degenerik covek, marihuana mu pojela mozak Very Happy
svaka pu pesma ista, sve isti blablabla i isti ritam,
kad cujes jednu,kao da si cuo sve.pihhh


Moze se zakljuciti da ne umes da slusas Laughing Laughing Laughing

REci za talentovanu licnost degenerik koji ti nista nije uradio Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

marihuana Question je dobra opojna droga i ono je najslabije halucinogeno sredstvo Laughing

Svaka mu pesma ima smisao...

isti ritam Question pa da ajmo u turbo folk da bude drugi ritam Laughing Laughing

Razz Razz Razz

_________________

 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 24, 2009 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako cemo tako gledati.. kod koje vrste muzike ritam znatno odskace od pesme do pesme? Rolling Eyes
a to da svaka ima smisao - ima, lepo rece cherry, morash je slushati, ne samo cuti.. da ne upotrebim poredjenje koje moja prababa zna slicnim situacijama da upotrebi s' vetrom i.. Laughing Laughing Laughing


Cuj, marry j mu pojela mozak, shta onda reci za pola ovih "turbo folkera" koji su na belom? Laughing Laughing Laughing Pa oni da im drugi ne pishu pesme ne bi mogli usta da otvore Rolling Eyes a cak ni ovako nemaju apsolutno nikakvog smisla..

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 28, 2010 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se slazem sa please, ne volim da ga slusam, njegova muzika mi se NE dopada i mislim da imam prava da to kazem tj napisem.
Mene ne zanima ko sta uzima od droge, da li je narkoman ili nije, svako ima svoj zivot, za mene su bitni tekst i muzika,bitno je da pesma probudi neke emocije u meni.
Nijedna pesma njegova nije probudila emocije u meni, kada ga cujem samo menjam radio stanicu.
Sad, sto jest jest, bio je jako talentovan, jer (iako ga ne slusam) je uspeo da dostigne ono sto neki pevaci nikada nece. Postao je slavan, popularan, narod se seca njega i posle njegove smrti, njegove pesme su tako reci, postale "vecne".
Ne slazem se sa Hot Cherry, niko nema prava da kaze "ne umes da slusas" "vec poslusaj malo bolje"... Mnogu slusaju turbo folk a ti ne, Pa ?
Znaci da ni ti ne znas da slusas ?
O ukusima se ne raspravlja.
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 28, 2010 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Ja se slazem sa please, ne volim da ga slusam, njegova muzika mi se NE dopada i mislim da imam prava da to kazem tj napisem.
Mene ne zanima ko sta uzima od droge, da li je narkoman ili nije, svako ima svoj zivot, za mene su bitni tekst i muzika,bitno je da pesma probudi neke emocije u meni.
Nijedna pesma njegova nije probudila emocije u meni, kada ga cujem samo menjam radio stanicu.
Sad, sto jest jest, bio je jako talentovan, jer (iako ga ne slusam) je uspeo da dostigne ono sto neki pevaci nikada nece. Postao je slavan, popularan, narod se seca njega i posle njegove smrti, njegove pesme su tako reci, postale "vecne".
Ne slazem se sa Hot Cherry, niko nema prava da kaze "ne umes da slusas" "vec poslusaj malo bolje"... Mnogu slusaju turbo folk a ti ne, Pa ?
Znaci da ni ti ne znas da slusas ?
O ukusima se ne raspravlja.


Sama sebi protivorecis Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> **Bob Marley** Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon