www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Tražim tekst ~ Domaća muzika
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Domaći Lyrics ~
::  
Autor Poruka
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 01, 2010 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko ima tekst pesme Avlija (ili Carsija), od Dzenana Loncarevic.... ?
Hvala unapred,



_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
mp3thief
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 17 Dec 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 20, 2010 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tekst pesme ide ovako: "ja sa tobom nikad vise moje srce tugu brise" Cak nisam ni siguran da je tekst tacan. To je sve sto mogu da se setim. Znam da peva zensko i da je zabavnjak. Ako neko zna neka javi.

Nasao sam.

_________________
Smile
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 25, 2010 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tekstovi pesama grupe V.I.P. sa novog albuma Ziva istina

_________________
 
zwerrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 07 Maj 2008
Poruke: 3
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 08, 2010 12:34 pm    Naslov poruke: help Na vrh strane Na dno strane

Ako neko zna,skoro sam je cuo,pustaju spot na svet-plusu,a ne mogu da je nadjem nikako...pesma ide nesto: "zato casa,zato suza,zato ovo lose drustvo koje vuce me ka dnu,zato mila jer ti nisi tu"..tako nesto..unapred hvala

_________________
Goxy
 
srki1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 23, 2010 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malizec je napisao/la sledeće:
-malecka- je napisao/la sledeće:
Zna li mozda neko ko peva pesmu, ciji refren ide od prilike ovako: "Kad setis se mene i suza ti krene onako od sebe sama, ja dignucu casu u ime svih godina koje su za nama.."


Ime izvodjaca kao i pesmu sa tekstom sam poslao preko PP-a

Da li neko zna ko peva i koja je pesma sledeci je tekst:


Zivjela kao prosjak, zivjela kao car to za mene vazno nije, samo da mogu s tobom jos trenutak biti sretna kao prije.

Peva je EMA a zove se pesma DA LI PONEKAD Smile)
 
sb88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jan 2008
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 21, 2010 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li nek zna kako se zove pjesma i ko pjeva:
"Sunce tamni poljane zelene jer ti vise nisi pored mene, bez tebe sam orao bez krila vrati mi se, vrati ma gdje bila"
 
pravas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2009
Poruke: 1

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2010 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pozdrav,
eo i ja trebam pomoc oko pjesama
naime pjeva je muskarac a pjesma ide nekako ovako

nema nema takve djevojke sve su iste ...... ima ima svaka neku moc .....dobre jesu al za hitnu upomoc

fala
 
daca94
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Sep 2008
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2010 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije nam sudjeno bilo, ko naj ruzni sad da sam snivo, ko gromovi najaci po nasoj sreci udarise ljudi dusmani najveci. Nekima odmah se vraca ali neko skupo i dugo placa zar postoji greh veci, graditi ljubav na tudjoj sreci. Je l zna neko kako se zove ova pesma, i ko je peva?
 
white_butterfly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 24 Feb 2009
Poruke: 2

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 23, 2010 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko ima tekst od pjesme Butterfly (Santa Ledena english version) koju pjeva Emilija Kokic?

Thx unaprijed!
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2011 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko pjeva : crna tvoja cipkica pali me ko sibica?

_________________
can't stop my spinning head
 
majcxe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 06 Apr 2011
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2011 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moby Dick - Mala
 
Jony Joker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 71
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 27, 2011 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

majcxe je napisao/la sledeće:
Moby Dick - Mala


Postavljeno u Temi Mobi Dik... Uživajte... Wink

_________________


Ја немам ништа сем плаво беле боје,
јер за тебе куца срце моје,
ово је песма најачих момака,
који бодре Бањичког првака!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Domaći Lyrics ~ -> ~ Tražim tekst ~ Domaća muzika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon