www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Verujete li da vanzemaljci postoje ?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Svemir ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 02, 2010 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.. ja josh uvek cekam out of space skank.. Embarassed
Laughing Laughing Laughing



_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 02, 2010 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Legolas the elf je napisao/la sledeće:
Naravno da ne vjerujem u male zelene na Marsu.Ta priča je odavno propala u vodu.

o malim zelenim na marsu nije prica za ovu temu...

Ja verujem da postoji covek koji nije covek, a nije ni zivotinja... a to je Covekobiljno bice Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 02, 2010 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vidim zašto bismo mi bili jedina bića pod ovom ogromnom nebeskom kapom, premada ih nisam vidjela niti mislim da ću, rijetko dižem inače pogled na zvijezde i nebo. Jel trebam nešto vidjeti, da bih povjerovala da smo jedinstveni, univerzalni i jedni jedini i to ovako još nesavršeni? Naravno da mislim da postoje i drugi oblici života. Premda nemam nikakvu predstavu kakav bi to oblik života i bio, pošto ne pratim "Izvanzemaljske" filmove, ali imam dosta dobru knjigu na tu temu, pa bih mogla nešto iz nje prenijeti i vama koje takve stvari interesuju.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2011 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da postoji beskonacan niz oblika zivota u bezgranicnom prostoru.
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2011 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da. I sve više sam siguran da su skoro identični ljudima, a ne samo da su humaniodnog oblika kao oni vanzemaljci iz ''Dosijea Iks''.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
fb_1286209091
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2013
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 23, 2014 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila je jedna prilika u mom životu kada sam postao uveren u postojanje vanzemaljaca. Nisam lično video aliena ali tragove njegove pojave u dvorištu kod moje tetke gledali smo svi, i deda i baba i ostali naši. Stopalo dužine 43cm, usko, sa 4prsta jasno je bilo otisnuto u zemlji. Grana jabuke petroveke bila je slomljena i kao nagorela a nadzirala se neka paučinasta tvar. To se desilo 27.Maja.1995.god. oko 22:30h, dok je moja tetka sedela pred kućom u Nišu i pušila cigaru. Prepričala nam je sutradan da je neka ogromna sila tresnula o drvo. Tragove koje sam video svojim očima su neizbrisivi dokaz koji govori da vanzemaljci kakvi god da su, postoje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Svemir ~ -> Verujete li da vanzemaljci postoje ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strana 14 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon