www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gubljenje Nevinosti i danasne devojcice!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 04, 2010 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne cekamo mi princa na belom konju, u tu pricu odaaavno niko ne veruje Rolling Eyes
Jednostavno cekamo normalnog decka, kome cemo nesto znaciti i kome ce znaciti sto nam je prvi Wink Razz
Nema tu neke .. komplikovane teorije Shocked
A ko sto kaze Jelenina pesma.. na kraju smo pale sve na jednu noc i kajanje.. na kraju ce verovatno biti tako, jer danas nema momka kome ce devojka znaciti nesto vise od sexa, a da, za to su krive i devojke. Jbg, al tako je Shocked Confused Razz



_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
*IgggY*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 15 Dec 2007
Poruke: 157
Mesto: ZemuN

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 04, 2010 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

surovo...ali istinito...
3Smile

_________________
Idzi
 
[Miss]Nightmare
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2010
Poruke: 785

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 23, 2010 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam 18 kad sam izgubila nevinost i ne mislim da sam zakasnila sa tim Rolling Eyes cekala sam onog pravog da pamtim to zauvijek kao nesto lijepo...
a ovo sto cine danasnje djevojcice je zaista katastrofa...sa mojom sestrom je ucila jedna djevojka koja je ostala trudna a imala samo 15 god Shocked i to nije ono najgore...nije znala ko je otac vec je pravila spisak sa kim je sve bila Shocked Shocked strasno zaista
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 23, 2010 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[Miss]Nightmare je napisao/la sledeće:
Imala sam 18 kad sam izgubila nevinost i ne mislim da sam zakasnila sa tim Rolling Eyes cekala sam onog pravog da pamtim to zauvijek kao nesto lijepo...
a ovo sto cine danasnje djevojcice je zaista katastrofa...sa mojom sestrom je ucila jedna djevojka koja je ostala trudna a imala samo 15 god Shocked i to nije ono najgore...nije znala ko je otac vec je pravila spisak sa kim je sve bila Shocked Shocked strasno zaista
Laughing Laughing Laughing

Podugacak spisak... za format A3 verovatno Laughing Laughing Laughing

Nije to nista... Sledeca prica >>> Devojka izgubila nevinost u 11 g. u liftu >>> sa Rodjenim bratom Shocked Shocked Exclamation Exclamation Exclamation a kasnije je spavala sa ujkom Laughing Laughing Laughing Laughing


hahaha kad sam to cuo ........... Laughing nadam se da nije istina Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
srbin95
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 06 Feb 2009
Poruke: 20
Mesto: Somewhere in world

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 12, 2010 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja devojka ima 13 godina a ja 15 i dog. smo se da to uradimo,i uradicemo za mesec dana...! Ona je meni prva,i ja sam njoj prvi i ne zelim da je iskoristim kao sto pricaju na forumu,jednostavno zeli to da uradim sa njom a i ona sa mnom...! Smile

_________________
Od prvog casa zivota svog,
Od trena kada sam ugled'o dan
U glavi se mojoj misao javlja,
Da zivim za Partizan...

Na kraju sveta da igra Partizan,
On nece nikada ostati sam,
I svako ce od nas ponosno reci,
Za njega zivot cu da dam:

'Racunajte na nas!
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas bih volio da vidim tog "decka" kojem ce to nesto jako puno znaciti.
za par mjeseci, kad te sutne. ili tebi, kad naletis na onog sto se pamti.
Pamti se onaj s kim si imala dobar seks. i kad koljena klecaju kad te pipne.
a, onaj prvi, drugi ili pedeseti...pricaj to nekom drugom...

a, ti, mali...cenzurisano... sto imas 15 godina, i sto ne zelis da iskoristavas cure.
da ti nesto kazem, ti mozes da mislis, da muskarac moze da iskoristi zenu,
ali kad budes malo stariji, shvatices, ko koga uvijek iskoristi.
njoj treba sredstvo da se resi mraka, tebe ce sutnuti, ubrzo posle toga.
ne vjeruj im nista, lazu, cim otvore usta.




[Edit by škorpijica: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
WhiteWitch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 05 Sep 2010
Poruke: 44

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 05, 2010 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cinjenica je ta, da se danasnje drustvo generalno poremetilo.
E, sad, postavlja se pitanje: Da li devojcice koje rano stupaju u seksualne odnose imaju probleme u porodici? Odgovor je Da.
Da li su te iste naivne? Da.
Da li to rade da bi privukle paznju na sebe jer su u porodici neprimetne? Da.

Da ne duzimo pricu, verovatno postoji dosta faktora koju uzrokuju ove nenormalne pojave.

Slazem se da devojka treba biti fizicki zrela za taj cin, i treba da zna sta hoce, ono sto je najbitnije u svemu tome je psihicka zrelost.
Psihicka zrelost je suocavanje sa mogucim posledicama posle odnosa.

Devojke te iste posledice, ne mogu da prihvate, pa se ta ocajnost tragicno zavrsi.
Posledice su recimo, trudnoca, bolest, vezivanje za osobu posle odnosa, da i sam raskid moze da dovede do samoubistva, desavalo se.
Zato, devojke, pamet u glavu! Wink
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 06, 2010 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bobak_BL je napisao/la sledeće:

ne vjeruj im nista, lazu, cim otvore usta.

A ti zenomrzcu imas problem sa stereotipima,m?
Ne svrstavaj sve u isti kos Wink
nije bas najpametnije

_________________
 
sakaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 23 Jan 2009
Poruke: 13
Mesto: Konjic

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 06, 2010 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sht... I am nevin... Smile
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2010 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

---X---GIRL je napisao/la sledeće:
Bobak_BL je napisao/la sledeće:

ne vjeruj im nista, lazu, cim otvore usta.

A ti zenomrzcu imas problem sa stereotipima,m?
Ne svrstavaj sve u isti kos Wink
nije bas najpametnije


ja sam zadnji covek na ovom forumu za koga se moze reci da je zenomrzac...naprotiv, ja zene obozavam...
i divim im se...postujem ih...
sad sto sam u nekim situacijama surovo iskren...
to je druga prica...

ja samo znam i vidim, sta se krije ispod nekih malih maskica...
malo bolje i malo prije, ugledam neke stvari, nego drugi...muskarci...
covek da bi nekom verovao, mora prvo da ga upozna...
nekad prodju godine i tek onda shvatimo da nekoga uopste ne poznajemo...

sto se tice generalizovanja, to si upravu...
ne treba sve zene trpati u isti kos..
za njih treba imati dva kosa...kao ja sto imam...
prvi kos sa natpisom, sadrzaju ovog kosha, nikako ne vjeruj...
u tom prvom koshu se nalaze sve najvece ljubavi mog zivota...
i one sto su se klele, u boga i u zivot,
dok su plakale, i molecljivo vukle me za ruku...da im oprostim...
i ja naivan, i bas, mlad, sve sam im oprastao...a onda su to isto uradile...
mislim da ne trebam da napisem sta se nalazi u tom koshu...

drugi kosh, je predodredjen, za majku, tetke, i ostalu rodbinu...
i neke prijateljice, i neke ljubavi koje mi nisu znacile nista,
a ja sam njima mnogo znacio...naravno da njih sada dzaba drzim u koshu...tj samo sjecanje na njih se nalazi u koshu...
tu je da me opominje...sta sam uradio...
tacnije sta nisam video ispred sebe...

opet ja kazem...to sam ja...tako je kod mene...i tako ja radim...
i tako savjetujem sve mladje od sebe...
bolje je da ni jednoj ispocetka ne vjeruje...pa da se prijatno iznenadi,
ako slucajno sretne neku iskrenu...
a ne da vjeruje kao slijepac stapu, pa da se zaprepasti dete...
kad vidi...koliko lazi ima na ovom svetu...

a sad da li ce tebi neko vjerovati ili nece...to nije moja stvar...
ja samo kazem...da ni jednoj ne treba vjerovati...
jer pretezno, velika vecina, vas, zena, mnogo laze...
zato imam neoborive dokaze, a to su moje
neprespavane noci...zbog raznih iskrenih zena...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 23, 2010 3:13 pm    Naslov poruke: Klinci piju od 12-e, a za piće i prodaju vlastito tijelo Na vrh strane Na dno strane

Klinci piju od 12-e, a za piće i prodaju vlastito tijelo

Dok dječaci danas za alkoholom posežu kako bi ušli u cool društvo, djevojčice do njega dolaze pomoću seksa. Strana im nije ni droga, a prvenstveno se, kažu, napušavaju kako bi se opustili. U 60 posto slučajeva djevojčice piju puno više nego dječaci.

Alkohol, droga, maloljetnički seks te izazovno odijevanje djevojčica – sve to zabilježio je portal Dalje.com, čiji su novinari proveli noć s mladima u Zagrebu. Iz razgovora su saznali kako o svemu što se vani događa roditelji djece nemaju pojma.

"Prvi put sam se napio na školskom igralištu s 12 godina, samo kako bih ušao u cool društvo", kazao je 18-godišnji Marko. Njegove kolegice s alkoholom su se susrele već s 13 godina. Mladi pričaju kako su u početku ta opijanja rijetka, ali da s godinama kolektivno opijanje postaje sve učestalije, pa danas više ne mogu zamisliti izlazak petkom ili subotom, a da se ne napiju. Alkohol, kažu, konzumiraju po parkićima, školskim igralištima i ponekad privatnim tulumima.

"Nemamo mi pare za klubove, mislim, starci meni daju pedeset kuna, ali se s tim ne mogu napiti kad sam, naprimjer, na Jarunu. Zato prije kupimo cugu u dućanu i sjednemo u parkić", pojasnio je 17-godišnji Ivan.

Čak u 60 posto slučajeva djevojčice su puno veći konzumenti alkohola nego dječaci, te kod djevojčica puno više dolazi do težih oblika pijanstava. U tim pijanstvima one, prema vlastitim riječima, ne znaju gdje su, s kim su, što rade, te se više niti ne sjećaju kako su došle doma.

"Svake se subote napijem da ne znam za sebe. Samo mi poslije pričaju frendovi kako sam se zbarila s nekim. Alkohol je moj ispušni ventil, kad sam pijana osjećam se slobodno. Starci još niti jednom nisu skužili da sam pijana", ispričala je 18-godišnja Ana.

'Uz marihuanu se opuštam'

Portal Dalje iz razgovora s mladima doznaje kako se baš u tim trenucima pijanstva djevojčice skidaju i u većini slučajeva pristaju na seks kojeg se poslije ni ne sjećaju. Veliku ulogu u alkoholiziranju mladih imaju i prodavaonice koje u utrci za profitom maloljetnicima prodaju alkohol.

U želji za dokazivanjem u društvu mladi posežu i za drogom. Najčešće koriste marihuanu, a s njom u doticaj dolaze već s 14 godina. Takozvano napušavanje u većini slučajeva događa se svaki dan – što u grupicama, a što individualno. Zastupljenost pušenja marihuane podjednaka je i kod djevojčica i dječaka.

"Moja frendica i ja često se nalazimo poslije škole i pušimo travu, tako se opuštam", otkriva 17-godišnja Mateja.

Kao što je pomaknuta granica konzumacije alkohola i droga, pomaknuta je i granica stupanja u spolne odnose, koja je u većini slučajeva sada 13 godina. Iz razgovora s grupicom mladih doznaje se kako se djevojčice puno ranije upuštaju u spolne odnose od dječaka.

Od dekoltea preko seksa do pića

"Prvi put sam se poseksala kada sam imala 13 godina, s dečkom koji je od mene bio stariji tri godine. Bili smo na tulumu i tek smo se upoznali, ja sam bila pijana i pristala sam na seks", kaže 18-godišnja Eva.

Mladi stupaju u odnose neplanirano i nepripremljeno te savjet o kontracepciji prvi put zatraže tek kad su već seksualno aktivni preko godinu dana. Zbog toga su česti problemi maloljetničke trudnoće i problemi spolno prenosivih bolesti.

"Moj je dečko stariji od mene dvije godine i odbija kondom. Pošto sam mlađa od njega pokušavam mu udovoljiti kako me ne bi ostavio", kaže 16-godišnja Ivana. Djevojčice gube svoje dostojanstvo kako bi izgledale starije i bile prihvaćenije u društvu te kako bi zadobile interes dječaka.

"Želim izgledati starije kako bi me stariji dečki primijetili", otvoreno kaže 14-godišnja Ana.

Takvo ponašanje među mlađom populacijom djevojaka dovodi do jedne vrste prostitucije. Problem je u tome što djevojčice pokušavaju prodati sebe i svoje tijelo starijim dječacima. To prodavanje se odnosi na prodavanje za novac, odjeću ili, u najgorem slučaju, jedno jedino piće, a zauzvrat one daju svoje tijelo, odnosno pružaju seksualne usluge. Nisu niti svjesne činjenice kako time štete sebi, te je za njih takvo ponašanje normalno, i to iz razloga, kako su nam objasnile, što na kraju dobiju što žele.

"Svojim odijevanjem želim privući starije dečke, jer oni imaju novca. Mogu mi kupovati poklone i plaćati piće u skupim klubovima", kazala je za 17-godišnja Sara.

Dalje piše kako za svoje istraživanje nisu tražili posebno problematičnu djecu. Riječ je o mladeži koja svojim statusom i pozadinom nimalo ne odudara od prosjeka. Ključna stvar je da niti jedan roditelj od svih ispitanih maloljetnika niti ne sluti što njihova djeca rade.


Danas.hr
23.09.2010.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
senci1994
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 14 Nov 2010
Poruke: 1
Mesto: Tuzla/Kiseljak

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 21, 2010 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ovo stvarno nije normalno ja sam muskarac i imam 16 godina i sad da mi se ponudi cura starija od mene da idem u sex sa njom ja bi rekao NE a kamoli sa djetetom od 12ili 13 godina nema sanse i ja sam diojete alitako ja imam misljenje nema sanse ni sa starijom ni sa mlagom pogotovo.

_________________
senad rođaković
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Gubljenje Nevinosti i danasne devojcice! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon