www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Torbe
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 09, 2009 11:54 pm    Naslov poruke: Re: Torbe Na vrh strane Na dno strane

Shiseido je napisao/la sledeće:
Torbe, torbe...torbe...i opet one! Very Happy Čini mi se da ih nikada nemam dovoljno, iako neke i ne dođu na red da budu prošetane! Mr. Green

Kakva je situacija kod vas? Koliko su vam torbe bitne za celokupan stajling? Markirane ili ne? Sportske ili elegnatne? Jednobojne ili šarene? Male ili velike? Very Happy


Torba mi je bitna zbog stvari koje nosim sa sobom.Gdje god idem treba mi najmanje novcanik i mobitel pa ne mogu trpati po dzepovima iako i to sam znala raditi Laughing Laughing .
Gledam normalno da je torba uskladjena kol´ko tol´ko Mr. Green .
Ne volim inace nista prenapadno pa tako ni torbe takve.
Male ili velike?-Pa bolje manje,jer sam sam od sebe mala Laughing pa ne zelim da torba bude veca od mene Laughing .





 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 22, 2009 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i velike i male i markirane i ne i sarene i jednobojne Mr. Green sve ih imam Very Happy
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 01, 2010 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neodoljive tašne za vaš prolećni stajling

Igra proporcijama, bojama i materijalima primetna je u kolekcijama dizajnera koji su kreirali torbe za proleće/leto 2010. Bilo da ih nosite na ramenu ili neobavezno u ruci, jedno je sigurno − dobra torba može dati nesvakidašnji pečat vašem stajlingu.

Žene su davno primetile da je za upečatljiv modni stil presudan izbor prave torbe. Rukovodeći se tim nepisanim pravilom, dizajneri svake sezone izbacuju na tržište nove modele torbi i tašnica, kojima nije lako odoleti. Tokom predstojećeg proleća/leta 2010. aktuelne će biti različite veličine, ali i modeli, materijali…

TAŠNICE SA FALTAMA, NITNAMA I CVEĆEM
Već smo predstavili najnovije modele garderobe za narednu sezonu, sa dominantnim detaljima − naborima i faltama. Ukoliko biste da budete potpuno u trendi duhu, za veče nabavite pismo torbicu od mekane kože ili nekog drugog materijala sa nezaobilaznim faltama. One, nešto veće, možete nositi i u nekoj dnevnoj prilici.
I ljubitelji geometrije mogu da pronađu nešto za sebe, dovoljno je da odaberete torbicu oštrih kontura i jednostavnih oblika i bićete zapaženi.
Za dame koje uživaju u detaljima, Karl Lagerfeld je za „Chanel“ kreirao romantičnu kolekciju tašnica isprepletenih različitim tkanjima, sa heklanim cvetnim detaljima, kakve možete nositi u različitim prilikama. Slične možete pronaći i u našim radnjama svake sezone.
Nitne i drugi metalni detalji i dalje su aktuelni, kao i različite vrste printova. Ove sezone u trendu su boje, pa se potrudite da pronađete tašnu u nekom jarkom koloritu.

NIŠTA BEZ VELIKE KOŽNE TORBE
Ni žene koje sve svoje sa sobom nose neće ostati uskraćene za nove zanimljive predloge velikih torbi. Marc Jacobs se poigrao modelom ruksaka, sa krznenim repićem kao zanimljivim detaljem. Torbe koje predlaže Jean Paul Gaultier namenjene su damama koje cene klasičnu poslovnu eleganciju i funkcionalnost. Napravljene su od fine kože, jednostavnog dizajna, ukrašene najčešće samo kaiščićima i malim kopčama.

Olivera Vučetić, Blic
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Torbe Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon