www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Doris Dragovic
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 09, 2008 12:15 am    Naslov poruke: Doris Dragovic Na vrh strane Na dno strane

Dva puta zastupala Hrvatsku na Euroviziji,a sa pjesmom Marija Magdalena cak osvojila i visoko 4 mjesto.Meni osobno vrlo draga pjevacica sa predivnom bojom glasa i jedna od najboljih i najdugotrajnijih pjevacica na estradi.Ima dosta dobrih pjesama ali Zeljo moja joj ostaje broj jedan za sva vremena Arrow predivna pjesma.Kako se vama dopada?

 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 09, 2008 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Doris mi je bila najbolja pjevačica još dok sam bila klinka, uživala sam slušajući njen predivan glas i danas, kad čujem neku njenu pjesmu, prisjetim se svog djetinjstva... Smile Zadnjih nekoliko godina sve manje ju slušam jer i ona sve manje pjeva Laughing ako tako mogu napisati, ali i dalje cijenim njen rad...
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 28, 2008 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Doris Dragojevic??? Ma obozavam je! Najbolja je! Very Happy

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 02, 2010 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da na prste,ali prste ruku, ne i nogu, mogu nabrojati ženske vokale koje slušam, ako ih i ima toliko, ali eto recimo... A Doris je jedna od njih, njenu boju glasa jako volim, ne para mi uši, ima lijepe tekstove, muziku, a i njena sama pojava me asocira na nešto što bi kao žena voljela imati, ima posebnu harizmu i nešto u njenoj pojavi me sasvim i uvijek iznova fascinira. A tolike godine su prošle, nikada nisam mislila drugačije.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Doris Dragovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon