www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da ste Andjeo...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 25, 2007 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam andjeo stitio bih sve dobre duse, malu djecu koja jos nisu emotivno razvijena, dobrodusne seljake, dobrodusne ostavljene djevojke, siromahe

 
*Fairy bitch*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 66
Mesto: zemlja snova

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 7:50 pm    Naslov poruke: Re: Da ste Andjeo... Na vrh strane Na dno strane

Jugović je napisao/la sledeće:
Helloooo, 8)

Da li se nekad zapitate sta biste uradili da ste Andjeo?
Da li vam je to padalo na pamet, da imate svu moc ovoga sveta sa kojom mozete da raspolazete, da delite srecu drugima, da pomazete, da vodite zivote drugih.

Da li biste zloupotrebili moc ili bi radje ostali Andjeo???


Hajd da Vas cujem...


Da sam ja Andjeo, bi verovatno bio jako sebican i u prvoj liniji bi pokusao da stitim svoju porodicu i svoje najmilije (tj. curu svoju i uzi krug prijatelja) pa bi zatim tek pokusao da ugodim ostalim osobama....

Inace nisam ljubomoran na tudje uspehe, tako da sigurno nebi doso u iskusenje da zloupotrebim tu moc ili da nekome mislim zlo, jer tako mene moji nisu odgajili. Niti znam da mrzim nekoga, tako da je zaista nemoguce da nekome nesto lose uradim i zato bi i dalje svima pozeleo svu srecu sveta, nezavisno sta oni o meni misle i dal bi oni meni uzvratili te zelje.

A i nebi mi palo na pamet da iskoristim tu moc da izvucem korist za sebe Exclamation ... jer mislim da trebam da se trudim i da ulozim nesto, da bi stigo do zelje ili cilja, a ne koristeci moc kao andjeo... Exclamation


Da sam anđeo, tumarala bih svetom i tražila ljude koji mogu da odgonetnu sva moja pitanja... posvetla bih se prosvetljavanju ljudi i vremenu za razmišljanje Jelena[B]
 
*Fairy bitch*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 66
Mesto: zemlja snova

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam anđeo, bilo bi mi dosadno, jer sam ja takav tip da obožavam sve ovozemaljske stvari i uživam u svemu što mi se pruži... Laughing
 
Ce___
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 32
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2007 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu onda reci da su Andjeli najveci voajeri Smile
Iako svi kazu ko visoko leti nisko pada, da sam andjeo valjda bih prvo voleo da osetim kako je to leteti!! jbg

_________________
I know that I hung on the tree lashed by
winds Nine full nights,
And gave to Odin,Myself to Myself,
On that tree the depths of whose roots No one knows.
No bread sustained me Nor goblet. I looked down. I gathered the runes, Screaming I gathered Them;
And from there I fell Again.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam anđeo najprije bi pomogla jadnoj ,gladnoj i nedužnoj dječici..zaustavila sve ratove,laži i nepravde,svako nasilje....ma mnogo toga

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa hm, imala bi bijelu dugu pripijenu haljinu, i areolu oko glave Razz

Šala Mr. Green

A možda i nije Razz

Svejedno, pa pomagala bih ljudima, onima kojima je najpotrebnije, dala bih zdravlja svojoj porodici i čuvala bih je ... uglavnom, radila bih ljepe stvari Embarassed Embarassed

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 26, 2009 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da postoje anđeli,ja to ne bih sigurno bio.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 27, 2009 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam Andjeo cuvala bih i stitila decicu. Prvo to. Mislim da bi mi oduzelo mnogo vremena, tako da ne bih mnogo sta sem toga stigla da uradim. Za ostalo,neka se pobrine neki drugi andjeo.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 28, 2010 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teško da će mi Bog gore dodijeliti takvu ulogu, prije će biti da će me malo gurnuti dole Wink Ali, ako već pitate i ako imam pravo na maštu, da, bila bih Anđeo koji bi kao niko i nikad čuvao male dječije duše i bdio nad njima.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 04, 2010 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam Anđeo: svim ljudima sveta bi dala zdravlja, sreće, blagostanja
naravno zadovoljstva i užitka u svemu što požele ,naravno vojsku ukinula i zatrla sva zla

_________________
vera,ljubav,nada
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Da ste Andjeo... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon