www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Poruka staroj ljubavi
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 05, 2010 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poruka SVIM bivsim momcima : svi ste znali da postoji, pre nego sto ste se uputili u vezu samnom rekla sam vam da je moje srce njegovo i da to niko ne moze da zameni, ali mi nista verovali. Ne osecam se krivom zbog svega toga sto se izdesavalo.... tako je.


 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 15, 2010 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim ne mogu da verujem. Postao si bivsa ljubav nama dvema a iskreno smo te obe volele. Sad tek shvatam da ne treba da je mrzim, da je i ona bila zrtva tebe. Zao mi je samo sto je mene proslo a njoj je to sve sveze, ali drago mi je sto te je upoznala i od**bala. Bojim se da ces na kraju ipak da ostanes sam, i mnogi ljudi nikad nisu voljeni a ti si voljen 2 puta i to jako mnogo. Ostaces sam...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 17, 2010 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Meni je savest mirna, ma kolko me dusa bolela... ja sam tebe ipak volela "

Slaba sam na tebe, jedva cekam da dodjes briga me za sve

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 17, 2010 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak, hvala ti. Volela bih da je bilo drugačije, ali... bili smo pravi u pogrešno vreme.

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
*ADA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Avg 2009
Poruke: 232
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 28, 2010 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam zasto si ljut na mene. Ja se tebe rado secam i zelim ti sve najbolje.

Pokusaj da prevazidjes proslost i pomozi nam da od nekadasnje ljubavi stvorimo prijateljstvo.

U mnogim brakovima vise ne postoji ljubav, vec samo prijateljstvo,ali se ljudi postuju.Pa sto bismo se mi lisavali necega tako lepog zbog nepotrebne gorcine.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 01, 2010 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O kako mi je lijepo
O kako mi je lijepo, bivsi moj
ja opet volim slijepo
Ja opet imam zivot svoj

Ja opet zivim i osmjeh imam
opet sam preporodjena
k'o onda kada me na svijet
donijela majka rodjena
Opet gledam plavo nebo
i opet imam zivot svoj
da li je to pobjeda moja
ili mozda poraz tvoj?

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Rene Artoa
Добар дечко
Добар дечко



Godine: 33

Datum registracije: 16 Mar 2010
Poruke: 1530
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 17, 2010 4:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dok stojim za sankom delimicno pijan mrzeci pomalo i sebe i druge ubijam lagano konjak i cigarete prijatelje dobre moje verne sluge ja jesam od onih koji cvile vise te nemam i sta tu mogu ja cu se posle odvuci kuci samo da popijem jos jednu s nogu...... dalje vec znate ili neki znaju... Crying or Very sad

_________________
Ја сам анђео у облику твора!
 
**Jana**
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 24 Mar 2010
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 24, 2010 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 25, 2010 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj bre, sta je vitlas toliko, i ona je osoba...pusti je kad vec ne mozes da ga drzis u pantolama vec svrljas kako stignes...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Poruka staroj ljubavi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Strana 30 od 30

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon