www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ned na drvetu
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 2:59 pm    Naslov poruke: Ned na drvetu Na vrh strane Na dno strane

Na "Yahoo" chatu je pre izvesnog vremena kružio ovaj fajl. Sve je pocelo tako što je Duddo napravio dva zvučna fajla da bi zezali jednog tipa koji non-stop psuje na chatu, a taj tip je poznat pod nickom "Ned". Imena koja se spominju su nickovi nasih drugara sa chata (ne računajući dr. Kastratovića).

Ceo snimak sam napravio uz pomoć programa "Sound Forge", sajta sa wav fajlovima iz domaćih filmova, a i moja mati mi je pomogla oko uvoda. U kockastim zagradama je naziv filma iz kog je taj isečak. U ćoškastim zagradama onomatopeja zvučnih efekata. Možete zatražiti da vam se pošalje snimak na e-mail redakcije (na prvoj strani) u mp3 formatu, veličine 2,5 MB, sa anđeoskim glasom vašeg urednika…

NED NA DRVETU

Džingl: <Ding!> Radio Yahooooo <Ding!>
Voditelj: Vi slušate radio "Yahoo" na srpskohrvatskim jezicima. Upravo nam je stiglo obaveštenje da se Ned, poznatiji kao dr. Ned popeo na drvo zbog nesrećne ljubavi i da preti da će da se baci u šaht koji se nalazi ispod njega. Imamo reportera na licu mesta koji će nas obaveštavati od daljem toku događaja.
Novinar: Ovde Koko Bil, novinar "Yahoo" radija i "Ein Newyddiona". Kao što vam je koleginica iz studija rekala, čika Ned, poznatiji kao Deda se popeo na drvo i izigrava majmuna iako zna da tamo nema banana. Okupilo se dosta ljudi, pa ću pokušati da saznam šta se dešava.
Wav: Lepo je, Bili, što si došao [Maratonci trče počasni krug]
Novinar: Molio bi vas da se predstavite.
Wav: Ja sam tragični pubertetlija zarobljen u telu odraslog čoveka [Mi nismo anđeli]
Wav: Izvinite, o čemu pričate? [Maratonci trče počasni krug]
Wav: Poč'o rat, bre, pi*da ti mat*rina! [Balkan Ekspres]
Novinar: Ćut, bre! Ovom mladom gospodinu vidim osmeh na licu. Gospodine optimisto… Dobro, dobro… Darkoni… Šta je razlog vašeg optimizma? Nada u hepiend ili nešto drugo?
Wav: Nikad nisam pročitao lepše oproštajno pismo [Mi nismo anđeli]
Novinar: Počeo je i vetar da duva, a Ned se, izgleda, prehladio tamo gore. Čujem ga kako kašlje.
Wav: <Kašalj> [Crtani filmovi]
Wav: E, crko dabogda [Ko to tamo peva]
Novinar: Pored mene je čuveni psihijatar i ginekolog dr. Kastratović. Šta vi mislite o ovom slučaju?.
Wav: Ovaj dečko je više zbunjen od dva ludaka u buretu [Crtani]
Novinar: Da li smatrate da je razlog ovog cirkusa neuzvraćena ljubav?
Wav: A, ne, ne, ne, ne, dečko [Crtani]
Novinar: Je li vaša teorija da se Ned popeo gore zbog popularnosti ili je u pitanju obično staračko ludilo?
Wav: U današnje vreme čim ti slika jedanput izađe u novinama ti si automatski popularan… osim u čitulji… [Radovan treći]
Novinar: Bez dobacivanja sa strane! Sa moje tačke gledišta…
Wav: Nije važno, Ajnštajne. I da znam odgovor ništa mi ne vredi [Crtani]
Wav: J-je li bilo u tvojoj porodici ludaka? [Crtani]
Novinar: Pored mene se nalazi gospodin Duddo, koji smatra da je razlog Nedovog majmunisanja loša stambena situacija.
Wav: Telefon štuca, radijator curi, šteker razvaljen! Samo struja što me ne ubije [Tesna koža]
Novinar: Čika-Nede, imate li šta da izjavite za radio "Yahoo"?
Wav: Namrčilo se nebo od Zemuna kao da će go*na da padaju [Radovan treći]
Wav: Nisam ti ja majka, silazi dole! [Mi nismo anđeli]
Novinar: Evo, stigla je i Mira, pa će sad početi da razmenjuju nežne reči kako samo zaljubljeni to mogu…
Wav: Mrtva si kokoško [Mi nismo anđeli]
Wav: Đubre lažljivo! [Mi nismo anđeli]
Wav: Ma, jok. Voli te, samo se pravi. [Mi nismo anđeli]
Novinar: Molim, bez dobacivanja. Ned maše kao da hoće nešto da kaže.
Wav: Kol'ki komarci ko rode, je*ote! [Radovan treći]
Novinar: Stigla je i Minka. Jadnica, na ivici je da zaplače, ali tu su i kavaljeri koji pokušavaju da je uteše.
Wav: Ajde, skuvaj kafu… Litar kafe… Pa spavaj kod Smiljke / Skuvaj mu ti! <Šljas!>/ Načisto je popustila s nervima [Balkanski špijun]
Novinar: Bracika, priča se da vam je nešto poručio. Lično vama.
Wav: Kaže… da ću ja da riknem… skiknem… i završim, drugovi, u prdekanu… [Tesna koža]
Novinar: Ima li Venomir nešto da kaže na to?
Wav: No more for me, babe. I'm driving! [Crtani]
Novinar: Ned je još uvek na starom mestu. Uglavnom, posmatrači mi kažu da čeka bus… Evo, i Bracika se popeo na drvo da ga urazumi.
Wav: Šta, ovaj, nameravaš, dečače? [Crtani]
Novinar: Kaže da hoće da ga nagovori da siđe, doktore.
Wav: Grešiš, ovaj, grešiš silno, sinko [Crtani]
Novinar: S moje tačke gledišta, nekoga ću ukokati ako Ned padne dole. Još mi nije vratio kosilicu. Dabo, šta imate vi da mu poručite?
Wav: Ajde, siso, skoči. Šta ti je? Možda znaš da letiš? [Mi nismo anđeli]
Novinar: Izgleda da se Bracika sprema da skoči… ili su mu mravi ušli u špilhozne… biće da je to drugo… UPS! Gurnuo je Neda kako se vrpoljio!
Wav: <Paf!> E, tako se to radi. Kratko, ali je*itačno… Jeste, tata. Ubiće ga Bili kao zeca. [Maratonci trče počasni krug]
Wav: <smeh tasmanijskog đavola> [Crtani, naravno]
Wav: Orao, javi se. / Orao pao / Soko dolazi [Balkanski špijun]
Novinar: Nedu samo noge vire iz zemlje. Na svu sreću, promašio je šaht.
Wav: Dalje od mene s mrtvacem. Smrt je prelazna bolest [Maratonci]
Novinar: Ned je imao sreće. Preživeo je… samo ima prelom… Čega? Aha, slomio je… nekoliko grana… olovku… klupu… i ima lakši prelom jezika… Bracika, koji je vaš komentar na ovo?
Wav: Deda, deda, baš si krme [Maratonci]
Wav: Ovaj vampir uvek sve pokvari [Ko to tamo peva]
Wav: Treba obavestiti njegove prijatelje. / Njegov poslednji prijatelj je umro krajem prošloga veka! [Maratonci]
Novinar: Po čemu najviše pamtite Neda?
Wav: Deda naučio azbuku: A, B, V, G, D, Đ. Kad je stigao do E, reko "E, do ku*ca" i bacio bukvar! [Radovan treći]
Novinar: A vi?
Wav: Rođenoj strini nije pisao 20 godina samo zato što stanuje na Lenjinovom bulevaru! [Balkanski špijun]
Wav: Deda jede kilo leba dnevno, majke mu je*em seljačku da mu je*em ja! [Radovan III]
Wav: Kuj je još video da se svadbena torta seče sa testeru? [Rokeri s Moravu, pesma "Oće mi se"]
Wav: Can I go now? [Simpsonovi]
Novinar: Molim režiju da sada pusti vremensku prognozu pa da završimo s ovim
Wav: Pogledajte na sat i spazićete tačno vreme. Temperatura u gradu: izuzetno toplo za ovo doba godine. Pritisak je u normali, vlažnost je u vazduhu. Vetar duva pa sve odnosi veš sa konopca… [Rokeri s Moravu, pesma "Laza i Sima"]



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
SerbianGoblin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Dec 2008
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 5:37 pm    Naslov poruke: Re: Ned na drvetu Na vrh strane Na dno strane

Mogu li da dobijem taj snimak? Nesto mi govori da cu slatko da se nasmejem. Very Happy
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 10:06 pm    Naslov poruke: Re: Ned na drvetu Na vrh strane Na dno strane

Snimak možete skinuti ovde.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green ja sam odslusala...

dobar si coco! Wink dobar ti snimak Wink ....super si odradio ovo...samo bih imala malecnu primedbu....ako si to ti na snimku kao voditelj Mr. Green
treba da budes odrecitiji da imas promenu u boji glasa i tonu....cini mi se da si malo bio stidljiv dok si snimao sebe kao voditelj.... Wink

eto..to je moje misljenje...nadam se da se ne ljutis Embarassed
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne ljutim se. Ma, problem je bio što sam bio nestrpljiv da to završim (Embarassed) pa sam to radio posle treće smene, pa mi je zato glas takav. Embarassed

Treba da uradim još jedan (nisam ga ni počeo) ali ću to uzeti u obzir. Hvala. Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
SerbianGoblin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Dec 2008
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 2:01 pm    Naslov poruke: Re: Ned na drvetu Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Snimak možete skinuti ovde.

Hvala. Very Happy
 
Sami_91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 06 Maj 2008
Poruke: 12
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahaha lol Very Happy
 
PC maniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2009
Poruke: 129

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 04, 2010 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlicno!!!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 04, 2010 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto, da vas obavestim da sam završio nastavak. Nije u pitanju reportaža nego intervju, uskoro ću to da postavim, samo još malo da "otešem". Smile

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 04, 2010 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Otesi" dobro i postavi sto prije. Hvala na smijehu
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 26, 2010 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije baš nastavak, ali je rađeno u istom fazonu. Novu temu možete videti ovde.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Ned na drvetu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon