www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Polovne komponente u Novom Sadu?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 18, 2010 6:10 pm    Naslov poruke: Polovne komponente u Novom Sadu? Na vrh strane Na dno strane

Pozz,
stari hard mi je crk'o, a poshto nisam bekapovao podatke zelim da nadjem isti model pa da od 2 "nabudzim" jedan da potraje dovoljno da mogu da se prebace podaci (poshto, kol'ko mi je receno, magnetna ploca je ostala neostecena).

E sad, posto mi nije do njakanja sa oglasima, (a znam da su ranije postojala mesta na kojima su prodavane polovne komponente) zanima me da li josh uvek postoje prodavnice koje se time bave i da li ima koja u Novom Sadu.



_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 06, 2010 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verjem da ces uspeti da povratis podatke sa starog hdda takva mogucnost jedino postoji samo ako ti je na starom crkla elektronika ukoliko su ploce otisle RIP Crying or Very sad Crying or Very sad.U zavisnosti od modela nekada ni zamena ploce ne pomaze nadam se da ces imati srece,uzgred pokusaj kodlikova koji se ave privatno takvim stvarima jer ovi po ovim poznatim servisima i radnjama boluju od jedne veoma zarazne bolesti koja se zove prepotencija
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> Polovne komponente u Novom Sadu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon