www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Vezite se, polecemo :) ~
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2008 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja san se prvi put vozila negdi s 13, 14 god .. Išla san za Berlin, i to sama.
Nisan se baš bojala, al onaj momenat kad je avion poletija neću nikad zaboravit.
Povuklo me skroz nazad, srce u pete, i leti pajdo Very Happy
Kasnije kad smo se uravnotežili u zraku, i kad su stigli sendviči i Coca - Cola onda je sve bilo ok Mr. Green .. Još i pantin da su me pri slijetanju uši nevjerojatno bolile, vjerovatno od pritiska.. al mi je jedna žena dala žvaku pa me onda prestalo bolit Laughing Al sve u svemu lipo mi je letit avionon i ne bojin se.



_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam do sada nikada ali bih zelela bas da vidim kakav je to osecaj Smile

_________________
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni zivot u putovanja prodje, prvi put sam bila jako nervozna, uplasena i uzbudjena sve ujedno. Prva relacija mi je bila Beograd-Njemacka -- Njemacka- JFK,New York. Za sve prvi put je malo neobicno a posle ti je sve jedno, meni je sada let avionom sasvim normalna stvar ko da putujem bilo kojim prevoznim sredstvom. Srecno svima koji jos nisu. Smile
 
sexy seka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 10 Avg 2008
Poruke: 175
Mesto: ....europa....

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam puno puta se vozila avionom, ali se prvog puta ne sjećam, bila sam jako mala.. imala sam malo više od 2 godine.. išli smo kod mog oca u austriju..
a kasnije sam avionom išla puno puta u kuvajt,
a jednom smo čak i u crnu goru išli avionom iz hrvatske jer je ta bio rat pa se drugačije nije moglo..

_________________
Visoka i iskvarcana
kosa duga, ispeglana
pola grada ona pali
jer joj ništa baš ne fali

Ona premija je prava
zgodna riba, boli glava
dugi nokti, kosa plava
nasminkana i kad spava
 
Ivancica_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 152
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 25, 2008 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada sam prvi put usla u avion prepala sam se jer sam putovala sama a onda sam odlucila da ce mi to definitivno biti profesija i jeste.

_________________
Sky is the limit...
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 27, 2009 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moram priznati da sam tesko skupila hrabrosti za to, ipak tolika visina i kad ti pocnu one crne misli lutati sta bi bilo kad bi .. ne daj boze ali ... covek sam sebe mora ohrabriti za tako nesto.. A osecaj je prelep, neopisiv.. Stvarno nesto sto treba doziviti ..
 
maarinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 07, 2009 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj prvi let je bio za Egipat, malo sam se plasila kako ce sve biti posto imam strah od visine, ali sve je proslo super cim je poleteo opustila sam se i vise nisam imala strah... Very Happy
 
ribar1234
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2009
Poruke: 24
Mesto: Ravna Semberija,Srbija i pokrajina Hesen...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 06, 2009 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj prvi let je bio Frankfurt - Beograd,pa neznam bas putovao sam sam,sve je nekako bilo nedokuceno i carobno,mada sam pri poletenju imao svakakvih misli u glavi,posle sve je ok.Sada bih letio i dan i noc,nema frke...srecan put svima koji nisu leteli,a trebaju uskoro,samo se opustite i uzivajte...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 22, 2010 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj prvi let je bio Sarajevo-Zagreb u nekom malom avioncicu na putu ka Kanadi. Onda smo iz tog malog aviona preseli u jednako mali i krenuli Zagreb-Bec, u Becu smo preseli i sleteli u London. U Londonu sam sela u najveci avion koje su moje male oci tada videle. Bio je zaista veliki. I moja zadnja relacija London - Ottawa. Isla sam posle iz Montreala i za Prag, i za Minhen, i Frankfurt (na putu domovini) ali ja se jednostavno svaki put sve vise i vise plasim. Mad

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 10, 2010 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj prvi let je bio Sidnej - Beograd, ne secam se bio sam puno mali.

Moj predzadnji let, Sidnej - Moskva sa Aeroflotom (jel se tako bese zovu), j383m ti zivot kada se tad nisam slogirao onda nikad necu.

Osecaj kao osecaj, j381g@ nekako je fin, ja ti to ne bih znao opisati. To je ko da si me pitala kako je postati otac, dok ne postanes sam roditlje neces znati taj pravi osecaj.
Tako i za avion, dok ne poletis neces osetiti to sto treba.

Uglavnom ovaj predzadnji let, kada se poco rus tresti, pa pucketa sve mislis da ce da se prepolovi na pola. Stjuardese na licu im vidis da su se u$r@l3, svi se vezali, preko puta jedna povraca, druga se buni sto pusaci puse u pusackoj zoni, prava ludnica. Uglavnom, stavio sam slusalice na usi, prekrstio se, pojaco malo vise nego sto treba i tako sam zaspo... Probudim se ne znam ni ja sam posle koliko vremena, vidim sve mirno smireno, kad eto vrata u roku pet minuta opet, vracaj slusalice i spavaj...
Laughing

Moja noga u rusa vise nece uci, ma da je poslednji na planeti.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Vezite se, polecemo :) ~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon