www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

umoran sam od života...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada
imam pozitivne energije puno


 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to se desava svima makar jednom u zivotu..vremenom se to sredi a ako se ne sredi najbolji je lek sa neke 10-ospratnice na vugla i to je to...
kad je meni bilo lose niko nije bio tu samo moj tata... a kad meni bude bilo dobro pogite ko ce za mene samo biti tu?
samo moj tata ...

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

puno puta, pogotovo kad se sve nakupi od posla, obveza, onda se još dese neke komplikacije s ljudima koje volim, tada želim da me nikad nije ni bilo, da sam samo zrak bar par dana... No to brzo prođe kad se odmorim...

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u pubertetu mi je ponekad bilo svega preko glave.
i sada mi se desava isto ponekad, ali razmisljam drugacije.
u svim problemima postoji uvek neki izlaz.
zivot je kratak,ne treba gubiti vreme na gluposti Wink

_________________
www.ONE.org
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo cesto u zadnje vrijeme...Kao sto je jedna osoba rekla u svom postu rijesis se jednog problema dode drugi jos ako te mnogi ne razumiju ili te ne zele razumijeti i onda se osjecas usamljeno...Znam kakav je to osjecaj kad zelis nestati...Samo mnoge osobe se znaju i ubiti no da li je to kukavicki cin ili hrabrost...

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
***Margarita***
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 367
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 11, 2010 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad mi se cini da zivimo po odredjenim pravilima, tj ko da se neko setio i rekao kako se moramo ponasati i sad se svi tako ponasaju... ili mozda, zapravo krivo receno... postoje pravila kojih se moramo iz nekih razloga drzati... koji su to razlozi, ne znam...ali da,umorna sam. od svega. od neprospavanih noci. od kafe.od ljudi. od gumenih bombona koje obozavam. od disanja. od prljavag vaduha i kamenca u vodi. od ozonske rupe. od teorija zavere. od blesavih komsija. od promena vremena. od reklama za prasak i jeftin kredit.od svega.
ne, necu pokusati da se ubijem tako sto cu natrljati nos vodom i nabiti ga u uticnicu, ko sto je to slikovito opisao vudi alen. ali sam umorna. samo konstatujem i ne znam kako da se odmorim. a da se ne umorim od odmaranja. prokleta ironija zivota. karika koja nedostaje? svakako ne. nikad.

_________________
I barely know you,but somehow I know what you're about.play with my mind.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 11, 2010 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da sam s vremena na vrijeme umorna, i naravno da ponekad ne vidim ni cilj ni smisao vlastitog života nakon toliko godina, ali nastavljam iz dana u dan skoro istim snagama. Život je jedno čudo sam po sebi, i mada se ne nadam čudima, dese se katkad u nekom ili nečem, što mi pokaže da vrijedi ići dalje, do kraja. Odmaraću kad umrem, ilovača liječi sve.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> umoran sam od života... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon